Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék elköltözni otthonról...

Szeretnék elköltözni otthonról, de hogyan?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek.Lassan fél éve minden nap megy a veszekedés.Legutóbb,mikor éjszakás voltam és aludni szerettem volna berontottak a szobámba,hogy szedjem szét őket.És lassan mindennapos.:(Eleinte próbáltam lépni valamit is,de ennyi,vége én meguntam.Van félretett pénzem,durván 5százezer ft.Ez semmi a mai világban sajnos.A havi 70ezer ftból nem lehet albérletben megélni.Rokonaim nincsennek,hogy oda mehessek(nem részletezném,hogy miért,elég annyi,hogy az egyik szülőmnek mindenki hülye),csak nővéremék lennének,de nekik pedig most tudom,hogy nyűg lennék a nyakukon(férjével)annak ellenére,hogy hív-hív és hív(ezúton is köszönöm neki).Munkatársaim,barátaim nagyon jól megvannak a szülőkkel,őket hiába nyaggatom költözéssel.A helyzetet rontja,hogy el kell minél hamarabb mennem táppénzre,mert elveszthetem a lábujjam.De azt nem akarom.Mármint az amputációt sem,de a táppénzt sem,mert akkor 1 hónapig velük kellene lennem,és a pénzem sem szaporodna.

Megőrülök,mit tegyek?

21F


2012. jan. 28. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most keresek albérletet és rengeteg olyan hirdetést láttam, ahol bérlőtársat keresnek maguknak. Keress egy hasonló korú srácot.
2012. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta,hogy elmegyek most táppénzre,veszek fel személyi kölcsönt(tudom nem szabadna),elvégzek egy ersenyképesebb tanfolyamot,majd kimegyek külföldre dolgozni,és soha többet nem jövök haza,csak a nővéremhez.Nem köt ide semmi.
2012. jan. 28. 09:10
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha a nővéredék annyira hívnak akkor menj oda míg a táppénz tart. Addig is keressél albérletet. Vagy társas albérletet vagy 1 szobát. nagyon sokan vannak akik idősek (tehát csendesek) de anyagilag jól jönne, ha a kisszobát kiadná. Egy 20-as szokott lenni. 20 a kaja kb és maradna is.

Ha lenne melóm én is ezt tenném!

2012. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Mindenkit felpontozok.Esküszöm nem szoktam sírni,de most a sírás kerülget.Tudom másnak is vannak gondjai,másnak nagyobbak,de most ez lelomboz.

A nővéremék eshetőségével az a baj,hogy ők tőlem 140km-re laknak(BP melletti városban),így ott kérdéses,hogy találok-e munkát.Valamint egy teljes lakásfelújítás közepette nem lenne helyem tudom jól.

Albérlet:munkatársamnak volna 20ezer ft-ért+rezsi+kaukció+közös ktg áron,de kérdéses,hogy kijönnék én ennyiből?

2012. jan. 28. 09:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen de ha kiszabadulnál többet járnál szórakozni és többet is költenél. Neked az egyedüli élet egy kis szobában is minimum 80-90 forint lenne...
2012. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam a személyi kölcsönre.Az 500ezer ft-ból elvégeznék pl egy hegesztő tanfolyamot 6-8hónap alatt.Maradna durván 100ezer ft-om,ezt felélném az albérlet költségére,majd a személyi kölcsönnből kimennék külföldre.Szerintetek?
2012. jan. 28. 09:29
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Hegesztő tanfolyammal nem sokat érsz, miért nem végzel el inkább egy bolti eladó tanfolyamot, azzal talán hamarabb találnál állást.
2012. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A hegesztő szakma nagyon keresett főleg Németországban....
2012. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nemár,hogy a hegesztői tanfolyam nem ér semmit.Akárhol nézem,csak azokat keresnek.Bolti eladóval Dunát lehetne rekeszteni.
2012. jan. 28. 09:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán Németországba lenne is protekcióm.Viszont csak angolul tanultam.
2012. jan. 28. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!