Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány év együtt...

Szerintetek hány év együtt járás után ideális összeházasodni? Mik a tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon sok mindentől függ, de azt is tudom, hogy sokan nem támogatják a korai házasságot, sokan pedig a túl hosszú járást tartják hülyeségnek. Mi a véleményetek?
2012. jan. 28. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
mi fél év után költöztünk össze. a 4. évfordulón kérte meg a kezem, és most nyáron, az 5. évfordulón lesz a lagzi. és akkor lesz 4,5 éve, hogy együtt élünk
2012. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi 4 éve járunk, laktunk már együtt többször rövid időkre, de most már végleg összeköltözünk tavasszal, esküvő talán majd 1-2 év múlva.
2012. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

"Ha egy-két év alatt nem ismerik ki egymást,nem tudják eldönteni,hogy tolerálják-e a másik hibáját,akkor ott a kapcsolattal már baj van.

Aki ettől hosszabb ideig él együtt házasság nélkül,akkor tudva,vagy tudat alatt nem hisznek a hosszú közös életben.

Még akkor sem,ha maguknak sem vallják be,hogy ez a kapcsolat csak ideiglenes."


Ez egy nagy f.aszság, mi 6 éve vagyunk együtt 3 éve lakunk együtt és van egy 1,5 éves gyerekünk, sokan megirigyelhetnék a mi kapcsolatunkat amennyit harcoltunk és tettünk érte és magasról tojok a házasságra.

2012. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pné Sz.Abigél válasza:
11%
Mi 2,5 évig voltunk jegyesek és utána házasodtunk össze.Szerintem pontos időt nem lehet belőni.Az a lényeg,hogy amennyire csak lehet megismerjétek egymást és lássátok a másikba,h letudnád -e vele élni az életeteket a másikkal.Örökre együtt..menne -e.Egyek vagytok -e gondolkodásban gyerekről,életvezetésről,kiegészítettnek érzitek magatokat a másikkal.És ami sztem a legfontosabb:h boldoggá akarod -e tenni egy életen keresztül.Ha csak várja az ember ,akkor lőttek az egésznek.Annyira kell szeretni a másikat,h letegyük az életünket ő érte:)Szóval erre elégnek kell lennie 1-2 évnek.A túl hosszú jegyesség sem jó:)Szép estét:)
2012. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi 2 év 1 hónapja vagyunk járunk hivatalosan, augusztusban házasodunk :) Mióta kimondtuk, hogy ez komoly kettőnk közt, azóta kb 1 hetet nem aludtunk együtt :) Az előző szerelmemmel 5 év után terveztük az esküvőt, de szerencsére megjött az eszem, és sikerült megszakítani a se veled se nélküled dolgot...
2013. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!