Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak/csináljunk a...

Mit csináljak/csináljunk a húgommal?

Figyelt kérdés

Már kezd idegesítő lenni a viselkedése. 18 éves már tehát nem gyerek, de a viselkedése az kb azzal egyenlő.

Az itthoni viselkedése botrányos, igaz féltestvérem, de akkor is néha felbosszant, de a maival aztán betelt a pohár. Úgy kezdődött hogy ma délben hazajöttem munkából tetőtől talpig koszos voltam, mert maszekoltunk és így jött ki a dolog. Anyám túlórázni volt, apám meg már nem él sajnos, 3 an lakunk együtt. Csórók nem vagyunk anyukánk jól keres, én is elég jól keresek igaz még nem olyan sokat, de simán elvagyunk így 3 an. A lényeg hogy hazajöttem és rögtön fürdéssel kezdtem a dolgot húgom volt még itthon rajtam kívül, és miközben zuhanyoztam a húgom teljesen meztelenül beállt mellém és elkezdett fogdosni majd a nemiszervem is megfogta. Én persze azonnal kiparancsoltam onnan, és jól leordítottam a fejét hogy mégis mit képzel a bátyja vagyok, még ha csak féltestvére akkor is. Anyám nem az igazi anyja egyébként de mivel a nevelő apám meghalt már 6 éve. az én apukám meg elhagyott minket. A lényeg az hogy ez a viselkedés már nagyon felbosszantott, tudja jól hogy van barátnőm, neki nincs jelenleg barátja had ne mondjam miért, de múltkor még karácsonykor a húgom meg is kérdezte hogy nincs e kedvem megb@szni. Akkor lettünk rosszba szinte, már unom a viselkedését.

A másik az hogy nem hajlandó kivenni részét a házimunkába, anyám nagyon mondogatja hogy amint elvégezte a sulit és elmegy dolgozni kivágja itthonról ha nem változtat a dolgokon. Arra sem képes hogy összetakarítson maga után, ha már nem hajlandó rendesen tanulni. Amikor hétköznap fél 6 kor hazaérek hulla fáradtan anyám lent a konyhába takarítja el a dzsuvát és közbe szidja a húgomat mi közbe ő fönt az emeleten vagy a tv-t bámulja vagy a gép előtt netezik. Ma szintén arra nem volt hajlandó hogy elmosogasson maga után amikor egy csomó edényt összemaszatolt. Anyám direkt megkérte arra hogy ha lejárt a mosógép teregessen ki. Mindent én csináltam, és a mai húzása amit korábban leírtam végleg kicsapta a biztosítékot, elköltözni nem fogok, mert anyámat nem akarom itthon egyedül hagyni, másrészt a barátnőm még nem akar összeköltözni. A húgom nagyon rosszul tanul, nyakán az érettségi fél évkor 4 tantárgyból bukott meg anyám akkor majdnem elverte rajta a nadrágszíját, akkor borzasztóan nagy háború volt itthon. Hamarosan érettségi már a tételeket kellene hogy tanulja, mert a tanárja aki az én tanárom is volt ő már most kérni fog 2 tételt, mert nemrég beszéltem vele. Persze ő is mondta hogy nagyon rossz a magatartása, hanyag semmire nem képes, sosem tanult meg egy anyagot sem történelemből. Nem tudom hogy így milesz vele, de már most kezdi elszúrni az életét. És még vannak egyéb problémák is hogy későn jár haza részegen stb... de erről most nem mesélek, mert szerintem mindenki tisztában lehet a dolgokkal. Diákmunkát vállal ugyan de a pénzt nem adja be a közösbe még egy apró kicsit sem, ezt persze nem várjuk el tőle, de akkor ne anyámtól meg tőlem kunyeráljon pénzt.

Bocsi ha hosszú lett és nem kamu a kérdés de már idegileg roncs vagyok és ma végleg betelt a pohár. Anyám is már teljesen kivan miatta idegileg, meg a munkája miatt is, mert akár akar akár nem muszáj néha túlóráznia és amikor hazaér hulla fáradtan állandó talpalásból még csinálja meg a házimunkát is, amikor néha nekem nincs rá időm mert én reggeltől késő délutánig nem jövök haza, ha anyám dél előtt dolgozik akkor a káosz fogadja őt ha délutános akkor már eltüntetem a káoszt.

Valaki mondja meg hogy hogyan hassunk már rá végre mert ez így nem állapot. 22/F


2012. jan. 28. 19:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Gondolom a srác és a lány anyukája akikkel most vannak. A nevelő faterja meg az anyukájától lett a lány. Tehát féltestvérek. A srác apukája elhagyta őket régen és a lány apukája pedig elhunyt. Ennyi a nehéz kérdés. Hogy nem értettétek meg?

Ennél egyszerűbben nem tom leírni:

Lány anyukája a srác anyukája is.

A srác apukája elhagyta a anyját és a srácot és ezután összejött egy palival az anyja aki csinált neki egy lányt és utána elhunyt.Tehát féltestvérek!

2015. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
53%
A kérdés 1.felére válaszolva.Az egész attól függ hogy, hogy néz ki a hugod ha jól akkor szerintem hülyeség volt kizavarni a zuhanyzóból.Amikor meg megkérdezte kogy,meg akarod e dugni igent kellett volna mondanod hidd el mindjárt jobb lett volna a viszonyotok.De mondom ez attól függ hogy,jól néz e ki vagy nem.Mert úgy tűnik én vagyok az egyetlen aki szerint ez egyáltalán nem durva,sőt viszonylag normális.
2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
25%
Nehogy elhigyjétek ezt a beteges nesét! Egy szó sem igaz, csak egy perverz fantáziálásához járultok hozzá azzal, hogy megtárgyaljátok vele. Így valószerűbb és ezért izgalmasabb a számára. Csak nem képzelitek, hogy ha valakire rágerjed a húga, az rohan megírni a gyakorikérdésekben, mert ő nem tudja mit tegyen? Naivitás.. Egyébként is: ilyen csak a (perverz) mesékben van! Az illető valószínűleg idősebb, mint gondolnátok és nincs is húga. :P
2016. aug. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Khorr válasza:
És ha mégis igaz? Akkor ha beteg a fickó akár nem (bocsánat), ezt meg kellene beszélnünk, vagy beszéliük, mert nekem ilyenben szerencsére nem volt részem.
2018. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Khorr válasza:
mert azért én is észrevettem, hogy itt sem csak a hülyék tanyáznak, hanem olyanok is, akik tudnak kérdésekre válaszokat, amit más ember nem tud
2018. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
10%
dugd meg akkor valószínű abbahaggyja neked lekiismeret furdalásod lesz de legalább megoldja a problémát
2020. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mázlista! Bár nekem lett volna ilyen hugom...

29/F szuz

2023. júl. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sloterdijk válasza:

Tuti nem zavartam volna ki a zuhanyból mellőlem😁

Annyit mondtam volna, hogy:"Várj míg végzek, addigra készítsd elő magad"

jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!