Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, nem tudom hogyan...

Félek, nem tudom hogyan viselkedjek, magamat akarom adni de nem tudom, félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik hogy a volt barátommal újrakezdjük, külföldön dolgozik.Régebben is mindig elhalmozott ajándékokkal, és tegnap jött hozzánk, és azért nem mentem ki mert láttam hozott ajándékot.

Nem tudom de olyan fura érzés, teljesen félek elfogadni és nem tudom ez miért van.

Ma már szólt hogy jön fél5re legyek itthon.

Szóval mit mondjak ha átadja? Azon kívül hogy köszönöm és nézzem meg egyből?

Egyébként átlagban ha kapok mindig mondom hogy nem kellett volna, meg egyből megnézem szóval én ilyen vagyok, de most teljesen félek. :/


2012. jan. 29. 11:16
 1/1 anonim válasza:
ha megteheti, akkor haggyad és örülj neki:D ha meg csóró akkor dumáld meg vele, hogy nem kéne:D De amúgy attól függ milyen jellegű ajándékok. Ha hasznos, vagy ilyesmi akkor oké sztem, de ha f@szságok akkor is inkább dumáld meg vele:D
2012. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!