Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hoz kellemetlen helyzetb...

Miért hoz kellemetlen helyzetbe mások előtt a partnerem? Tűrjem vagy visszavágjak?

Figyelt kérdés

Ha társaságban vagyunk cikiz, olyan történeteket mesél, aminek max. a fele igaz az én "káromra". Persze nevetünk rajta, de nekem irtó kellemetlen, főleg, ha olyan is van a társaságban, aki nem ismer.

Szóltam már neki, de az a válasz, hogy akkor legközelebb menjek egyedül. Nem akarok nélküle menni, hiszen Ő az Én párom.

Mit tegyek?



2012. jan. 29. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Feltűnési viszketegsége van, ami önértékelési zavart takar. Sosem fog megváltozni, ill. sajnos csak egyre rosszabb lesz. Jő néhányszor fogsz még miatta szégyenkezni. Aztán megunod, de addigra már nagyon sokan fognak furcsán nézni rád. Igen, rád, mert senki nem hinné, hogy egy felnőtt ember hazudik. Aztán mikor kikészülsz idegileg vagy kidobod őt, amit ő majd fordítva ad elő, vagy beletörődsz, hogy ilyen, és megpúposodsz a szégyentől. Bocs, ha durva, sajnos igaz.
2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha erre csak ennyit reagált, akkor nem sok jót lejez előre... Én lehet, hogy a történet után megjegyezném, hogy ok, de most már eddig és ne tovább.

De sztem nem sok jó vár rátok...

2012. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Néha én is hasonló helyzetbe kerülök a párommal, de mi mindig meg tudjuk beszélni és soha nem mondta, menjek egyedül vagy hasonló. Nem igazán értem a párod viselkedését, azt, hogy mért nem lehet megbeszélni vele a problémát. És azt sem értem, hogy neki mért jó cikis történeteket mesélni a te károdra.
2012. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én visszavágnék...te is elmesélhetsz néhány sztorit róla,sztem.az ilyen ember csak ebből tanul,vagy ebből se,de reménykedjünk..
2012. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A visszavágás nem rossz ötlet, talán akkor észrevenné magát. Ha már megbeszélni nem lehet vele.
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajna, én nem vagyok visszavágós fajta, leblokkolok, nem jut eszembe egy történet sem...
2012. jan. 29. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd, hogy "tudod kit alázzál, bunkó*"

(A jelző tetszőlegesen behelyettesíthető.) Nem muszáj mindent eltűrni.

2012. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat alapja a tisztelet.

Ő nem tisztel.

Ezek után ha mégis vele maradsz, akkor ne panaszkodj, hanem tűrd el, hogy megaláz.

2012. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg legközelebb tényleg hagyd otthon, lehetőleg olyan alkalomkor, amire készült, és szeretett volna menni...
2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"...Ő az Én párom" -ebben tévedsz. Te vagy neki az a balek, akivel ezt megteheti. Az meg, hogy leblokkolsz, nem tudsz visszavágni, teljesen egyértelmű. Olyan lány, aki tartja magát valamire, nem marad meg egy ilyen tapló mellett. Vagyis te kizárólag egy szerény, sőt talán inkább túl szerény lány lehetsz.
2012. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!