Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendkívül kellemetlen találkoz...

Zkriszti3 kérdése:

Rendkívül kellemetlen találkozni olyan szülővel aki nyíltan csalja a férjét. Hogyan dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés
Biztos tudja a férje ezt egy telefonálásból tudom. Úgy érzem túlságosan prűd vagyok az ellenérzésem miatt. Gyerekeink osztálytársak ezért elkerülni sem tudom, utálom ezt az érzést. Azt szeretném ha legalább közömbös lenne nekem , vagy képes lennék elfogadni, hiszen nem az én életem ,semmi közöm, jogom ahhoz amit tesz.
2012. jan. 9. 09:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%

Miert?talan a megcsalas lesz a tema?

Latom unatkozol..

Jobb sztorit nem tudtal volna kitalalni?

2012. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit szeretnél. Tehát légy közömbös. Amúgy szépen meg is fogalmaztad a megfelelő hozzáállást. Nem a te életed.
2012. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
52%

Hmmm én se értem mit problémázol.

Vagy igaza van az elsőnek és csak unatkozol.

2012. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy kitaláció ? Szerinted az embereknek nem lehet ellenérzésük ha ezt látják ? 20 éve vagyok a párommal és vele szeretném leélni az életem. Most úgy érzem nem tudsz segíteni hát belém kötsz.
2012. jan. 9. 09:53
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem az összefüggést. A
2012. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Gyomor görcsön van, ez a gond , ezt nem szeretném.
2012. jan. 9. 09:55
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a szomszédasszony félred.g én még leélhetem a férjemmel az életemet. Feltéve, ha nem az én férjemmel d.g.
2012. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem a gondolkodásodat..

Mi közöd a másik életéhez?? Ha ő megcsalja a férjét,ahhoz neked semmi közöd.Te ettől függetlenül élhetsz a férjeddel akár 40 évig is nagy szeretetben.

Miért kéne egyáltalán foglalkoznod a másik életével?

Miért kéne idegesnek,vagy gyomorfekélyesnek lenned,mert a szomszéd Mariska félrekúr?

Miért nem foglalkozol a saját életeddel? Akkor mindjárt nem lennének gondjaid..

2012. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj, neked semmi közöd ehhez, és igazából közömbösnek kéne hogy legyen. Mit érdekel az, h a nő félredug, és még a férje is tudja?!

Ha találkoztok, akkor az szülői értekezleten történik. Ott a gyerekekről és az iskolai dolgokról van szó, és nem a párkapcsolatokról. Ha pedig a gyerekek iskolán kívül is barátkoznak (vagy csak összefuttok az utcán), néhány perc illedelmességi csevegéssel el lehet intézni a dolgot. Ebbe még senki nem halt bele, és nem hiszem, h mikor meglátod a nőt, egyből az a kép ugrana be, hogy egy másik férfival kufircol. El lehet ettől vonatkoztatni...

2012. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A szexuál-etikai normákat a társadalom nagy része nem tartja be. Fogadd el és kész!
2012. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!