Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok jó témákat amikről...

Tudtok jó témákat amikről tudok ismerősömmel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Skypeon.szeretnék előre jó témát.az olyanok hogy időjárás,sütés-főzés,hétvégék,ezek már ki vannak belezve szinte,egyebek?csakis komoly választ!
2012. jan. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkori sztorik, élnények, különleges nyaralás, mi a véleménye a mindkettőtöket érdeklő dolgokról. A lényeg, hogy ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel, hanem amikre ki kell fejteni a választ, kérdezz vissza, tedd hozzá a saját gondolataid.
2012. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sorozatok:D
2012. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétköznapok, politika,utazás,család,tervek az életben hosszú és rövid távon,filmek,hobby
2012. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Atom bomba készítése házilag :D
2012. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az ember van a beszélgetésért, hanem a beszélgetés van az emberért. Ha nincs miről beszélgetned valakivel, miért erőlteted? Én még ilyet nem is hallottam.
2012. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig tudtunk miről,de a múltkor nemannyira.eddig mindig.vajon a múltkor miért nem?szerintem lehet arra gondol hogy vele nem sok érdekes történik és inkább én meséljem hogy mi van velem.de én se tudok mindig,vagyis igen,de aokat el is mondom.
2012. jan. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!