Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Tele vagyok...

Mitévő legyek? Tele vagyok dühhel és szomorúsággal.

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet...

Anyukám munkahelyén nem csak bejárásos munkanap van, hanem pl. 1-2 napra el kell otthonról

mennie,továbbképzésre,tárgyalásokra, stb-stb.

Múlt héten is ez volt, elutazott. Én mondtam apámnak, hogy elmegyek barátnőmhöz, bulizni megyünk, és náluk is fogok aludni. Aztmondta minden oké, csak nyugodtan.

El is mentem bulizni, ám a barátnőmmel összekaptam és egyenesen haza vitt az utam. Ahogy hazaérek, hallom, hogy fater még nem alszik, bemennék köszönni, erre két lánnyal hempereg az ágyban...Még mindig összeborzadok, ha belegondolom, nagyon kellemetlen volt..:/

Azóta rá se néztem, ő próbált kezedeményezni, anyának nem szóltam. Nem szeretném, hogy elváljanak. Szeretnék úgy tenni, mintha nem tudnám, és akkor "amit nem tudunk, nem fáj"...de könyörgöm...:S Mit csináljak?

18/F


2012. jan. 29. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az élet.......
2012. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...!
2012. jan. 29. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám végignézni, hogy anyámat hülyére veszik.

De ez amolyan melyik ujjamat harapjam meg szituáció. Tök mindegy mit teszel, fájni fog.

2012. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szólnék, ez nem kis félrelépés, hanem 2 lánnyal hentergett, ráadásul a közös ágyukban. De előbb apukáddal ülj le.
2012. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Ez tényleg borzalmas..Tényleg előbb apáddal próbáld megbeszélni, igaz hogy kellemetlen lesz és sz@r, de túl leszel rajta.
2012. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első: érzéketlen tuskó paraszt vagy.... gratulálok az intellektuális válaszodhoz. Ez egy szörnyű helyzet, és tuti nehéz benne lenni. Mi lenne ha nyitnál apukád felé és próbálnád megtudni miért csalja meg anyudat. Úgy értem van e valami baj a kapcsolatukban. Aztán ajánlhatnál neki alternatívákat, hogy megoldhassák ezt és ne kelljen elválniuk.? Remélem sikerül túltenned magad ezen a szörnyűségen lelkileg...
2012. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6/6 -nak Isten igazából kitört belőled a bunkóság és bár remélem csak első felindulásból voltál ilyen durva, de elgondolkozhatnál. Soha ne légy ilyen helyzetbe, mint ő. A gyerek helyzete nem annyira egyszerű, ahogy mi gondoljuk persze el lehetne vágni a gordiuszi csomót . A srác sokkot kapott és elgondolkodott. Azóta eltelt több mint 1 hónap és valószínű az apa volt olyan gerinces, hogy belenézett a fia szemébe és eldöntötte, hogy hogyan rendezi le ezt a kényes helyzetet, ugyanis meggyőződésem, hogy ekkora terhet nem lehet egy gyerekre rárakni.
2012. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!