Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mitévő legyek?

Na most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő. 1 éve félreléptem , megcsaltam a feleségemet.. annak az afférnek vége, ő megbocsátott és azóta is a mai napig boldogan éltünk.

de a mai napon kaptam egy smst attól a nőtöl hogy még mindig szeret de nem akar erőszakoskodni ha én nem akarok tőle semmit..

paffá lettem!

1 év telt el, brutális körülmények között váltunk el, gyűlölöm és szidom a napot amikor megismertem,..

és akkor most ilyen üzenettel bombáz, múltkor is ő hívott rejtett számon mint kiderült, ugyanis volt egy ismeretlen hívásom de azt hittem félrenyomták.


nem akarok tőle semmit, szeretem a feleségemet megbántam amit tettem jelzem nem én voltam egyedül a felelős hogy idáig jutott a házasságunk., de ezt most nem részletezném.. de félek hogy ez a nő vmit bekavar, alattomos fondorlatos nőszemély, tönkre akarta tenni a házasságomat de nem is ez a lényeg, ..hanem hogy nem akarom hogy a feleségem megtudja hogy kaptam tőle üzenetet, és félek hogy tovább fog zaklatni.


mit tegyek hogy leszálljon rólam?!

remélem nem küld több üzenetet, nem akarom hogy megtudja a párom ezt nehogy azt higgye hogy újból van vmi köztem és a nő között.


miért keresett újra? 1 év után?

hogy rázzam le?

nem akarok vissza írni neki meg semmi de most nagyon ideges vagyok azóta is ha csöng a telefon összerezzenek nehogy ő legyen és újra zaklatni kezdjen,.

25/F.


2011. nov. 29. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb, amit tehetsz, ha megelőzöd a kavarását, és szólsz a feleségednek, hogy sms-eket küldözget neked és rejtett számról hív. Mondd neki, hogy ezeket azért mondod el, nehogy félreérthessen valamit.

Sőt, én a helyedben még azt is hozzátenném, hogy minden gyanakvását megelőzendő bármikor megnézheti az smseket és hívásokat a telefonodban, mert nincs semmi titkolnivalód.

2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha megbántad és tényleg szereted a feleségedet és tényleg nem akarsz semmit attól a másik nőtől, akkor mondd el a feleségednek, hogy üzenetet kaptál tőle! Ha titkolózol és véletlenül kiderül, nem fog neked hinni! Egyébként a terved, miszerint ne tudja meg a feleséged, tisztára mint valami idióta film forgatókönyve, amiben úgyis minden kiderül aztán szenvedünk egy sort és jöhet a hepiend..de csak a filmekben!
2011. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szólj erről a feleségednek. Mond el azt amit ide leírtál.
2011. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pedig igen is tudnia kellene a feleségednek arról hogy újra "zaklat" az a nő.Mondd el neki hogy írt neked smst,mert ha nem teszed és kiderül sokkal rosszabb lesz,mert feleséged azt fogja érezni megint titkolózol előtte. Próbálj meg nem foglalkozni a másik nővel,ne válaszolj neki,ne vedd fel a telefont egyszer meg csak megunja!
2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez a legjobb, amit tehetsz. Egyszerűen ignorálod, nem írsz vissza, nem veszed fel. Légy ebben nagyon következetes, hiszen van egy csodálatos feleséged - de ezt gondolom Te is tudod:) Nem tudom, hogy mennyire érzékeny erre ő, de szerintem meg kellene próbálnod elmondani, hogy megint zaklat, és ne lepődjön meg, ha csak úgy kinyomsz egy hívást, mert lehet, hogy ő az. A legjobb talán egy telefonszám csere lenne. Ezen nem gondolkodtál még?
2011. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!


csak nem akarom feltépni a sebeket, azóta igy is elég gyanakvó lett, és természetesen ha jönnek smseim van hogy megmutatom neki de nincs mitől tartania, én ezt a nőügyet lezártam, ..


azt hittem ha eltitkolom akkor nem okozok magunknak újabb gondokat, féltékenységet,

remélem nem hív többet nem keres, mert ha igen akkor

tényleg kénytelen leszek szólni erről a páromnak


azért nem akarok szólni még mert nem akarom feleslegesen idegesíteni

nem szól szám, nem fáj fejem?:....

2011. nov. 29. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
felveszed a telefontmior hív elküldöd melegebb éghajlatra és megmondod ha mégegyszer hív vagy sms-t ír akkor feljelented zaklatásért.
2011. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
A legrövidebb és legsimább út az őszinteség. Állj oda a feleséged elé és mutasd meg az üzenetet. Kérd meg őt is, adjon tippet, hogyan vakarhatnád le ezt a másik nőt. Nyilván nincs pasija a nőnek, talán azt is tudja, hogy ti jól megvagytok, ezért ármánykodik. A telefont pedig vetesd fel a feleségeddel és bízd rá, mit mond ennek a nőnek.
2011. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és hogy nem vagyok bunkók velem !!


amikor szakítottam a nővel akkor sokáig hívogatott még és akkor úgy volt igen lecserélem a számomat, de vártam hátha abbahagyja és mondom 1 éve nem hallottam szerencsére semmit róla és akkor most hopp...


de az lesz, ha továbbra is zaklat lecserélem a számomat,


köszi a tanácsokat ! még várok azért hátha írtok.

2011. nov. 29. 19:52
 10/17 anonim ***** válasza:

A struccpolitika nem működik, ha a női megérzéssel szemben akarod használni:)

Amúgy az őszinteséget mindennél többre fogja értékelni. Ha gyanakvó, de te ezt elmondod neki, ő is tudni fogja, hogy nem kell tartania semmitől, hisz akkor titkolóznál, nemde?

2011. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!