Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több ezret is megér csak hogy...

Több ezret is megér csak hogy el tudjon menni a pasijához/buliba. Szerintetek mivel kéne hatni rá?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm akinek van egy 2 év körüli gyereke. Ő több 10.000-et ad bébiszittereknek csak hogy minden este ott alhasson a pasijánál. A családja(ahol lakik) meg alig tudják befizetni a csekkeket. Az anyjának soha nem ad pénzt ha vigyáz a gyerekre,pedig neki is jól jönne h be tudja fizetni a számlákat. Meg nem is igen hagyja rá,mert mindig mondja h ha komoly lenne a pasija,akkor nem csak éjszakára találkoznának,meg a gyerekét is elfogadná. Meg szidja a barátnőit h képesek ennyi pénzt elfogadni tőle,rendszeresen.

Sajnálom az ismerösöm családját. Leadja azt a pénzt ami a rezsi meg a többi ráeső fele,dob rá még egy kicsit h kajára is,és a többi pénzét a bébiszitterre költi.Az anyja meg már nem tudja hogyan adja fel a számlát. Mit csináljon az ismerösöm anyja hogy hasson a lányára h a gyereke legyen a fontosabb.


2012. jan. 31. 09:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
inkabb egy idegennek fizet mint sajat anyjanak?? szep kis csalad. anyuka megmondhatja neki hogy nezhet masik alberlet utan...en legalabbis ezt tennem ha a lanyom igy viselkedne. a masik meg, hogy egy kisgyerekes anyuka ne jarjon mar minden este a pasijahoz illetve bulizni, ezt a gyerek szuletese elott kellett volna. a gyereknek szuksege van az anyjara nehogy mar egy idegen altassa minden nap.
2012. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi közöd van mások dolgaihoz?Megmondom én, semmi!
2012. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Kondor Judit ***** válasza:
44%
Az ilyen csaj minek szül egyáltalán gyereket ha a f..z fontosabb neki?
2012. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

"Mi közöd van mások dolgaihoz?Megmondom én, semmi!"


Neked se nagyon, szóval felesleges ide írnod,sőt, fent lenni az oldalon.

2012. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát csak látom h milyen helyzetben vannak,és tőlem is kértek tanácsot h mit kéne már csinálniuk.

Én azt mondtam h hiába az unokája igenis ő is kérje el azt a pénzt amit a barátnői simán megkapnak,és mondja meg h nekik is be kell fizetni a számlákat.

De nem használ. Ha az anyja ráér nem dolgozik tudna vigyázni a gyerekre,akkor is inkább máshoz viszi. mert hiába igéri meg h legkésöbb másnap reggel 10-re hazaér,soha nem megy haza időbe. Dr már délután otthonról. És jó időbe van ha másnap du 1 órára hazaér. mert van mikor arra se ér haza. Persze ilyenkor az anyja mindig mondja h nem ezt igérted,meg szidja a pasiját,h ha komoly kapcsolat lenne akkor szépen délelött hazajött volna.,vagy ő jött volna fel du vagy este. Már több mint fél éve ismerik egymást és a pasi tud a gyerekről

2012. jan. 31. 09:47
 6/25 A kérdező kommentje:
* De már délután elmegy otthonról
2012. jan. 31. 09:48
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem miutan egesz nap a gyerekkel foglalkozik,miert ne élhetne egy kicsit ő is este? Miert faj az neked hogy van aki szereti,és van akivel jol érzi magát?? Lehet hogy még nem olyan komoly a dolog a pasival,és nem akarja a kislányt összezavarni,gondolom majd akkor fogja bemutatni ha komoly lesz,és majd akkor fog ott aludni a pasi is...

Törődj magaddal!

2012. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Kondor Judit ***** válasza:
26%
Hát jó nagy ri...ke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdemes ilyesmibe bele szólni. Még tanács vagy segítési szándékkal sem. Ezt a nőt a hormonjai vezérlik, és ezek szerint a gyerekkel sincs bensőséges kapcsolata , nem csak az anyával. Hány éves ez a liba? mert egy éretlen libuska. Hol a gyerek apja? azt is úgy szedte össze?
2012. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyukának a sarkára kéne állni, és azt mondani a lánynak, hogy figyelj, ennyibe kerülsz nekünk, rezsi, kaja, azt a pénzt add ide.

És abba kéne hagyni a szekálást. Teljesen érthető, hogy a lány inkább nem is kéri meg, hogy vigyázzon a gyerekre, hiszen csak a szidást kapja. Akkor már egyszerűbb egy barátnőre bízni. Idővel eléggé kikészül az ember, ha nem hagyják békén.


Oké, értem én, hogy a lány se egy szent, de az anyuka a saját portáján is seperhetne. Különben is mit vár el a lányától? Hogy a pasi két nap után vegye feleségül? Könyörgöm, fél év még igazán nem sok idő. Az ilyen anyák szokták beleugrasztani egy rossz házasságba a gyereküket...

2012. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!