Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem már 3 éve agresszív...

A férjem már 3 éve agresszív tudom az lenne a helyes, hogy ha elmennék, de valami miatt nem tudok. Nincs hová. Lelkileg és testileg is bántalmaz. Adjatok tanácsot mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A történet úgy indult, hogy balcsin nyaraltunk 3 éve közösen egy másik családdal, mint utólag kiderült a másik férfi a saját feleségével ugyanezt csinálta , ha valami vita volt közöttük a férfi " megbüntette" feleségét...aki azóta egy másik pasihoz menekült..én ilyen nem tudnék megtenni..de ugyanakkor valmit tennem kell...kellene..
2009. máj. 31. 04:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
én spec tarkónlőném azt is aki ver egy nőt (feleség, barátnő, bármi..) meg azt a nőt is aki akkora idióta hogy ilyet képes éveken(!!) át elviselni és engedi. egyikért sem lenne nagy kár és sajnos mindkettőből nagyon sok van. csak sajnos az nincs aki szép sorban tarkón lőné őket.
2009. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarod otthagyni, akkor viseld el. Nem lehet mit mondani, megváltozni tuti nem fog. Gondolom beszélni sem tudsz vele. Így pedig vagy otthagyod, vagy eltűröd a verést.
2009. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
hogy hogy mit tegyél??? tudod jól mit kell tenni! akkor ne gyere ide rinyálni ´hogy mégsem tudod elhagyni. ha ezt te türöd, akkor hajrá
2009. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Még valami. A pénz miatt felesleges vele lenni. Hogyhogy nincs hova menni? Vállalj másodállást vagy ha nem dolgozol itt az ideje és irány egy albérlet. Tessék beadni a válókeresetet és kész. Ha gyermek is van, vidd magaddal! Azért él vissza a helyzetével sok férfi, mert rengeteg az akaratgyenge nő, aki nem tudja eltartani saját magát és képtelen egyedül élni vagy derogál neki a munka. Mert valaki mindig kell neki, aki eltartja. És csúnyán hangzik, de ha fizetek valamiért, akkor elvárom, hogy azt csinálja és úgy, ahogy akarom. Mint például a szolgáltatásoknál. Ha én fizetek a lakásom kifestéséért egy embernek, akkor elvárom, hogy időben kész legyen és tökéletes legyen. Ha én eltartok valakit, akkor elvárok cserébe bizonyos dolgokat. Szóval szerintem gondold még át ezt a dolgot. Ha ennyire függsz tőle és ezen nem tudsz túllépni, akkor be kell csuknod a szemed és folytatni az életedet, ahogy eddig. De ebben az esetben ne várj senkitől segítséget, mert nem segíthetnek! Segíts magadon, az Isten is megsegít!
2009. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

"Dobd a békát forró vízbe, azonnal kiugrik. Tedd a békát hideg vízbe és folyamatosan melegítsd alatta a vizet. Elkábul és megdöglik".

No igen, ha eltűröd, hogy folyamatosan megalázzanak, elviseled a folyamatos agressziót, akkor nem csodálom, hogy akarat gyenge lettél és hogy azt írod "valami miatt nem tudsz" ebből kilépni, de ez akkor sem megoldás. Ha téged ez a helyzet zavar és elkeserít, akkor a csodát nem érdemes várni, az nem fog eljönni. Külső segítséget is csak akkor fogsz kapni, ha Te is teszel érte, hogy kilépj ebből a helyzetből.

A béka csak egy béka.

2009. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra és akarj változtatni a sorsodon, mert más nem fog, csak Te. (előző voltam, csak valamiért kilépett a rendszer)
2009. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Remélem gyereketek nincs... :(
2009. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek,,köszi az ilyen olyan válaszokat...két nagy fiam van az eggyik 14 a másik 16 éves....a kissebbik az apja pártján áll a csoda tudja miért ez-az amiért nem tudok elmenni...sem tarkón lőni magam...mert tudom többet őt nem láthatom---és a fiam ő is és nagyon szeretem..
2009. máj. 31. 10:13
 9/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem..én több fizut kapok tőle..igaz pár ezerrel de nem ő tart el....
2009. máj. 31. 10:15
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha a 14 éves, nem olyan kicsi gyereked mellette áll, mikor ő ver téged, akkor a gyereked nem szeret téged, akkor meg minek áldoznád fel magad érte. Egy verés halálos is lehet, meghalva meg aztán pláne nem leszel anyja a gyerekednek.
2009. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!