Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem már 3 éve agresszív...

A férjem már 3 éve agresszív tudom az lenne a helyes, hogy ha elmennék, de valami miatt nem tudok. Nincs hová. Lelkileg és testileg is bántalmaz. Adjatok tanácsot mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A történet úgy indult, hogy balcsin nyaraltunk 3 éve közösen egy másik családdal, mint utólag kiderült a másik férfi a saját feleségével ugyanezt csinálta , ha valami vita volt közöttük a férfi " megbüntette" feleségét...aki azóta egy másik pasihoz menekült..én ilyen nem tudnék megtenni..de ugyanakkor valmit tennem kell...kellene..
2009. máj. 31. 04:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elhúznék, bárhova, mi az, hogy nem tudsz hova menni? Anyukám tényleg nem tud, mert ő sokkal kevesebbet keres apámnál, de te azt írod, jobban keresel a férjednél, nem tud anyagiakkal zsarolni, tessék menni, egy albérlet, vagy bármi. Te soha nem voltál igazi anyja a gyerekeidnek, ha hagytad, hogy úgy nőjenek fel, hogy lássák mindezt, és az egyikben már meg is ragadt, hogy ez így helyes, hát, én azt kívánom, hogy neki sose legyen családja, ha nem változtat, mert ugyanígy bántani fogja őket, mint az apja téged. De te is hibás vagy, hogy ezt tűrted ilyen sokáig. Lépj, és legalább a másik gyerekedet menekítsd ki, míg nem mérgezi meg őt is ez a mentalitás. Ha mégse lépsz, ne gyere ide sajnáltatni magad, mert nem érdemled meg.
2009. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy többé nem láthatod, az én szüleim sem szépen váltak el, mégis mindkettővel tartottuk a kapcsolatot, akkoriban voltam 13 éves. Ez a leghülyébb dolog, elviseled hogy egy férfi bántalmazzon és semmit nem teszel, én már biztos szétvertem volna a fején valamit, hogy lehet ezt hagyni, ennyire gyenge nem lehet egy nő sem. Válj el és költözz el a gyerekkel, már amelyik menne veled... és a másik aki az apja pártján áll is követni fog amint észreveszi hogy milyen is az apja. Olyan meg nincs hogy nincs hova menni, ha dolgozol albérletet is találni fogsz. Anyum is felnevelt minket, egy gyárban robotolt minimálbérért, mégis saját házat építettünk, és meg tudunk élni. Mindenre van megoldás, csak el kell indulni valamerre, nem pedig várni a csodára ami sosem fog eljönni.
2009. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz hová menni menj, az anyukám velünk 3 gyerekével nem tudott menni, így abban nőttünk fel hogy apám minden nap részegen ordítozott, bár ő sosem vert meg senkit szerencsére. Ez lelkileg annyira kikészített (15 év) , hogy idegrendszeri problémáim lettek, ráng a kezem, szemem, ilyesmi! Egy ilyen életben felnőtt ember élete végéig hordozza a terhet lelkileg mindenképpen! Valószínű te sem fogod kiheverni sosem, ha régóta tart. Ha tudsz csomagolj és menj minél hamarabb. A kisebb gyereked is fog jönni veled, vagy utánad egy idő után.
2009. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kemény férfi lehet mondhatom !!!!!!!!

szégyent hoznak ezek a ,,,,,,,,,,kalapok

a férfiakra

!!!

És gondolja a férjed hogy ettöl lessz férfias??!

FUJJJJ!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem tudsz elmenni, akkor az a te bajod.

Mondjuk az agresszió egy nagyon erős köteléket alakít ki, ez főleg az állatoknál figyelhető meg, ha egy kutyát is jól elnáspángolsz néha, sokkal jobban fog téged szeertni, mintha kiszolgálod.


Ez a viselkedés figyelhető meg néha túszul ejtett embereknél is. Főleg nőknél. A nők valahogy egyszerűbbek ilyen téren.

2009. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
10.32-es vagyok, A válóperben, ha agresszió miatt került rá sor, neked itélik a lakást a gyerekkel, és a gazember menjen lakást keresni. Addig csinálja ezt, amíg tűröd. Ezt egyébként úgy hívják, hogy társfüggőség.
2009. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
már megbocsáss, de ez akkora egy felelőtlen viselkedés így tőled 2 gyerekkel hogy ez undorító. te abba komolyan nem gondolsz bele, hogy nem csak saját magad életét hagyod így megkeseríteni, hanem a 2 gyerekből 1 már is el van rontva?? ő ezt látja most, esélyes hogy ugyanolyan undorító vadállat lesz belőle mint a férjed (ez további 1 ember tönkretétele), és ha lesz párja vele is így fog viselkedni mint veled a férjed, verni fogja a nőt (ez mégegy élet tönkretétele), és akkor még ott az esélye annak hogy ha náluk is ez ugyanígy megy majd tovább mint nálatok, akkor az ő gyerekeik is ilyenek lesznek, és akkor még azt sem említettük hogy a nagyobbik fiadnak is ezt biztos nagyon rosszul esik látni. szóval ez az agresszió és életek megkeserítése így terjed tovább, akár generációkon át, rengeteg embert tönkretéve, rengeteg embernek sok fájdalmat okozva. mert te meg sok hozzád hasonló sorsú nő "valami miatt" nem tud elmenni. hát remek. gratulálok. igazából nem is csak elköltöznöd kéne, hanem feljelenteni a férjed, bíróság elé állítani hogy jól megkapja amit megérdemel, és az után elköltözni és megszakítani vele minden kapcsolatot amennyire lehetséges, és nekiállni a 2 gyerekedet normálisan nevelni, hogy rendes ember legyen belőlük ne olyan akasztanivaló mint az apjuk.
2009. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat..volt hasznos is....:).nem letolásra volt szükségem...hanem okos tanácsra...persze ilyet nem kaptam...azt hogy mit kéne tennem én is tudom...de azt hogy hogyan azt persze én sem meg néhányan közületek sem...tisztelet a kivételnek...de ez kevés van...igyekszem megoldani a problémám....valakitől priviben kaptam egy jó ötletet,,,,eddig működik....szorits..hogy végig igy legyen...a legjobbakat mindenkinek..
2009. jún. 1. 06:11
 19/19 anonim ***** válasza:
"valakitől priviben kaptam egy jó ötletet,,,,eddig működik..." Ezt kifejtenéd bővebben? Elvileg az az oldal azért is van,hogy Másoknak is segíts a kérdéseddel,válaszokkal és ez most talán segítene....Köszi!
2013. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!