Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy valahogy...

Mit tegyek hogy valahogy elviseljem?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha utalom azt a not akivel egyutt kell elnem? A nagybatjam baratnoje, akit egyszeruen ki nem allhatok!!! Az most mindegy h miert, de az a lenyeg h nem tudom elviselni, nem tunik komoly kapcsolatnak, de vele kell laknom, nemakarok elkoltozni mert a csaladommal akarok elni de vele egyaltalan, annyira nem tudom elviselni hogy mar a hasamra ment... mindig azon gondolkodok mit tehetnek:( Ne iteljetek el , mert nemtudjatok miert nem viselem el... De ha valaki hasonlo helyzetben van segitsen kerem h valahogy el tudjam viselni, vagy h ne vegyek rola tudomast, vagy barmi!!!:(
2012. febr. 1. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nagybátyám barátnőjét én is rüheltem.

én "háborút" indítottam ellene,végül elköltöztek.

ott szúrtam ki vele,ahol lehetett ott aláztam meg ahol lehetett.

2012. febr. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem itéllek el, de nehéz bármit is tanácsolni, ha nem tudom mi a konfliktus oka.
2012. febr. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te fiú vagy ?
2012. febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!