Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szólnál valakinek ha a...

Te szólnál valakinek ha a családodban valaki olyan súlyosan bántalmazza a gyerekét, hogy amiatt kórházba kell vinni a gyereket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 13:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Egy , gyermeket érhet bal eset. Nem minden egy forma. De az a gond, ha baleset éri a gyermeket és este viszed az ügyeletre, holott a bal eset dlután kb fél ötkor volt és közel nyolckor hozták vissza. Itt , nálam a biztosítégot a segítségnyujtás elmulasztása okozta. Ha egy gyermeket baleset ér, hát direkt nem , de véletlenül, akkor nem hagyom szenvedni közel 3 órát. Nem tettem föl jelentést, de , mert a feleségem anyukálya volt.
2012. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi szent van itt, aki soha nem nyúl egy ujjal sem a gyerekéhez! A szülők pár %-a mindössze, akinek sikerül úgy nevelni a gyerekét, hogy sosem üti meg... Főleg váláskor, azt soha nem ússzák meg a gyerekek sem. Én átgondolnám, mennyire volt szerepe a véletlennek abban, hogy ilyen nagy baj lett. Ha pl mérgében meglökte, és a gyerek elbotlott, nekiesett valaminek, egy fenékreverésből, netán pofonból véletlenül lett a szándékoltnál nagyobb baj, egyszerűen vele beszélnék, azt is elmondva, hogy ezt nem szabad elnézned, legközelebb jelentened kell. A testvéreddel is mi történt, mi hozta ezt ki belőle? Ha ismétlődő eset, vagy szándékos durva bántalmazás, akkor is először pszihiáterhez erőszakolnám, a gyereket meg, megbeszélném vele, addig a rokonság neveli. Helyzetfüggő.
2012. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Hallgass ránk! ne gondolkozz rajta, most azonnal lépned kell, ameddig nem lesz késő!

A testvéred először haragudni fog rád, de hamar be fogja látni milyen hülye volt, és rendbe hozhatja az életét.

Annak a pici gyereknek segítségre van szüksége, ő nem tud védekezni, nem tud semmit tenni a fájdalmak ellen.

Még nincs késő megakadályozhatod, hogy a 6 éves manóból lelki nyomorék felnőtt legyen, már ha felnőtt lesz valaha.

Segíts neki kérlek! Csak rád számíthat!

Ha baja lesz a manónak, te ugyan olyan bűnös leszel, hiszen mindenről tettél, de nem akadályoztad meg.

Van telefon fülke a városodban/faludban igaz? Ha az a félelmed, hogy megtudják te voltál, egyszerű a megoldás.

Névtelenül hívd fel a védőnőt! Ha nem tudod a védőnőjük nevét az sem baj, csak mondj el az első védőnőnek aki felveszi a telefont mindent! ők tudni fogják mit kell tenni!

Kérlek azonnal cselekedj! Ne gondolkodj, védd meg azt a kicsiny életet!


Kérlek írd meg nekünk amint léptél! Lélekben mi erőt adunk!

2012. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Más egy intő segre csapás gyengéden, de több nem. Szóval, ha a szülő a gyermekét sokadik beszéd után segre legyinti, akkor sok gond nincs, mondjuk 4 -5 szöri rinya után. Én tudok olyat akinek a gyermeke a bevásárlóban be vágta a hisztit, földhöz verte magát, majd kapott. Más az intő figyelmeztetés és más az agresszió. De az is más, ha bal eset éri a gyermeket és nem nyujt neki az illető segítséget, ráadásul ő az okozója.

Mi nálunk az volt a gond és soha meg nem bocsájtottam, amikor anyósom a 3 éves kisfiamnak meg rántotta véletlenül a karját. Szóval, mint jó akaró , még nyelek, de amikor 3 órán át szenved a gyermek , nem tudja mozgatni a karját, este amikor meg hozzák akkor mi vigyük az ügyletre. Hol ott , csak szólni kellett volna, hogy baj lett, vagy hozzák , de nem. Majd röntgen és gipsz lett. Nem törés, ha nem húzódás lett. Szóval amikor , mi ugy voltunk születése után ha sírt és nem tudtuk mi a gondja, álltalában szopizás után, mert nem mindegy az anya mit eszik, akkor ügyelet. Volt, hogy az ölemben aludt el a gyermek. Szóval nagyon aggódósak voltunk, vagyunk???

2012. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Amugy most olvastam végig. Lépj. Tényleg , egy gyermek életéről van szó.
2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szólnék, isten bizony. Nem akarok indiszkrét lenni, de elárulod, hogy mi történt ?

A kicsiket még elég könnyű végzetesen bántani, látom vki már kis Baby P-t is belinkelte. :((

2012. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én rögtön szólnék, mert nem fair a kisbabával szemben.
2012. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Mivel sokan érdeklődtetek a következő történt. Nagyon komoly beszélgetésen vagyunk túl. Mivel tudom, hogy tesóm nagyon szereti a fiát, és először fordult elő ilyen nem jelentettem. Nagyon sok trauma érte az elmúlt fél évben, és ezt saját maga akarta megoldani. Ma munka után felkeres egy pszichológust. Nem akartam meghurcolni egy életre. Tudja, hogy mekkorát hibázott, remélem ha saját magában rendezni tudja a problémáit, türelmesebb lesz, és ugyanolyan lesz mint régen. Köszönöm a sok hozzászólás és aggódást.
2012. febr. 2. 14:45
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ennyit rinyálni.

Én rohadtul sokat kaptam, és nincs semmi bajom.

Ez jutott és kész.

Ezerszer talpraesettebb lettem azoknál akiknek normális gyerekkoruk volt.

2012. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ne próbáld már bemesélni, hogy kiegyensúlyozottabb vagy, mint akit normálisan neveltek és nem ütöttek vertek. Kérdező remélem minden rendben lesz, de nagyon figyeljetek, lehet depresszió és nem gondolkodik tisztán, naponta figyeljetek nehogy még egyszer bántsa a picit.
2012. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!