Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél a jövőben kiköltözni...

Szeretnél a jövőben kiköltözni külföldre? Ha igen, hová?

Figyelt kérdés
Nekem minden vágyam visszajutni Ausztráliába, akkora baromság volt hazajönni..most nagyon nehéz, és kevés rá az esély
2012. febr. 1. 20:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

győri vagyok, pesten tanulok. Ha végzek, irány Bécs! :D


nincs messzebb Pestnél :D

2012. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Ausztria, Németország, Anglia. Más is érdekelne, de reálisan gondolkodok, ezekben az országokban nem lenne baj a nyelvismeretemmel.


De én is előbb végzek, aztán megyek. Igaz, senkinek semmi köze hozzá, de fizetek érte. De ha nem fizetnék sem hatna meg a dolog, (apám egymagában annyi adót fizet, és még mennyit fizetett az egy kulcs előtt hosszú évekig) hogy öt gyerek egyeteme is kijönne belőle, szóval álszent szöveg az állam pénze meg franc tudja. Mintha az államisok szülei nem adóznának.


Na mindegy. Nem első sorban a pénz motivál, létbiztonság meg lenne itt is, de én más mentalitásban akarok élni és gyereket nevelni. Nem akarom, hogy ezt szívja magába, ami itthon van.

2012. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, az USA-ba, egyetem utan, mert ott van a legnivosabb ceg a szakmamban. Szerencsere eleg ritka szakra jarok es folyamatosan keresnek embereket, igy nem remenytelen. 1-2 evnel tovabb nem szeretnek, csak amig fejlodok es kicsit "megszedem" magam.
2012. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Huha te voltal itt Ausztraliaban???? Es hazamentel???? tenyleg nagy hulyeseg volt. 2011 juliusatol nagyon megvaltoztattak a bevandorlast es eleg nehez most hacsak nincs remek nyelvtudasod es elfogadhato vegzettseged. En 2001-ben dobbantottam Mo-rol Ausztraliaba.

20.53-asnak az elso ket evben nagyon utaltam itt lenni, de nekem is ugyanazt mondtak mint neked. Igy maradtam. Most mar lassan 11 ev tavlatabol azt mondom megszoktam, de 2-3 evente megyek haza nyaralni. Muszaj feltoltodnom kulturalisan. En mar nem veszem eszre azt a sok rosszat amit irtok Mo-rol, valszeg mert nem elek nap mint nap benne, meg nem is akarok ezekkel foglalkozni. Igy mindig remekul erzem magam otthon es ha tehetnem minden evben mennek haza nyaralni. Csak sajnos nem kapok minden evben 6 hetes szabit nyaralgatni... Ha akarsz irj privit. meg lehet nezni milyen opciok vannak a kijutashoz.

2012. febr. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%

# 14/14 Időpont ma 03:34


Melyik varosban laksz? Nem gondoltam, hogy Au-bol ennyien vagyunk itt gyk-n.:) :)


Kedves Kerdezo! Mikor es mennyi ideig voltal Au-ban? Tanulokent voltal itt? mert akkor a szakmad alapjan bevandorolhatnal. Esetleg egy jo szakma otthonrol? Nehany ismeros, barat itt? De legalabb az angoloddal nem lenne baj :) az egy nagy +!

2012. febr. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Én jelenleg Svájcban élek, fél éve jöttem ide és nem bántam meg a döntésem. Lényegesen jobban élek itt, mint otthon. És nem is áll szándékomban a közeljövőben hazamenni. Szeretem Mo.-t de tisztában vagyok vele, hogy hiába van jó végzettségem, és még lehetőségem is adódna jó munkára, nem tudnám a leendő családomnak azt az anyagi hátteret biztosítani, mint ami itt van.

Szeretem Svájcot :)

2012. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
05:18 Szüleim kaptak munkát, én pedig általánosba jártam. Mostmár megvan a felsőfokúm, a szüleimnek sajnos nincs, és Anyu már túl van a 49-en ami fölött csak akkor van esély kijutni ha szponzorálják..én 16 éves vagyok, szóval nincs szakmám.
2012. febr. 2. 21:05
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ladybird: En Melbourne-ben lakom, te merre laksz itt?

Akkor talaltam a gyk-ra mikor terhes voltam es millio kerdesem volt a terhesseggel kapcsolatosan. Meghat legbelul hazahuz a szivem...

2012. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A közeljövőben költözünk Münchenbe a gyerekkel,a férjem már ott dolgozik.Alig várom :))) !
2012. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!