Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? (nős férfi)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki még nős. A feleségét rajtakapta, hogy megcsalja, de nem váltak el. Van egy kisfiúk is, aki 8 éves. Egy házban élnek, de csak egymás mellett. Elkezdtünk neten egymással beszélgetni, majd jöttek az sms-ek, telefonok. Találkoztunk, de nem történt semmi, nem akarok harmadik lenni. Meg is mondtam neki, mire közölte, hogy akkor elhagyja a feleségét, megmondja neki, hogy adják be a válást, úgyis halott a kapcsolatuk. De én nem tudom, nem szeretném, ha elválnának, főleg nem miattam. Viszont viszonyt biztos nem fogok vele kezdeni. Hagyjam a fenébe? Ti mit tennétek? Nem tinikről van szó, nekem is van egy 4 éves lányom, én három éve váltam el.
2012. febr. 2. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Addig úgysem lesz semmi, amíg el nem költözik otthonról.
2012. febr. 2. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!