Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az anyósával?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz a kapcsolatom az anyósommal már az elejétől fogva!

Onnan kezdődött hogy:

Uj lakásba költöztünk a szüleimmel és a párom szolt apukámnak hogy bármibem amiben tud segít!Hát akkor fesse ki az én szobámat ki is festette!Majd este felé elindultunk náluk!

Az annya kérdezi fiam miért vagy festékes!Mondta h miért az anyós erre még alig vagytok eggyütt máris befognak dolgozni(ekkor voltunk 6 hónapja eggyütt)Majd az anyós meg akarta ismerni a szüleimet elhivott bográcsozni és az evés alatt végig engem ócsárolt meg hogy nem vagyok a fiához való!2 éve voltunk eggyütt tehes lettem emiatt összevesztünk h direkt csináltam vetesem el meg minden voltam!A pénze kell a fiának nem is szeretem meg ilyenek!

A szüleiimel is nagyon rossza a kapcsolata!Bár nem is bánom már!Amikor a párom dolgozik eljön az anyós v felhiv és mindent mondd amikor mondd!DE ha a párom meg ott van akkor meg tök kedves!Már 6 éve vegyok a párommal és nagyon keveset megyek náluk volt h 1 évig sem voltam!(de az anyós jött nálam és mindig összeveszés volt,persze csak akkor ha nem volt otthon a párom)Néha már azt hiszem hogy a párom nem is hisz nekem az annyával kapcsolatban mert előtte mindig csak a szépet teszi!

Szerintetek mit akar mi ezzel a célja?

Nektek milyen a kapcsolatotok az anyóssal?


2012. febr. 2. 14:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Persze hisz nekem csak néha már én bebeszélem magamnak hogy nem hiszi el!Mert olyan hihetetlen dolgokat csinál!

Ez a kamera jó ötlet nagyon!Lehet kipróbálom!

:)

2012. febr. 2. 17:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó kapcsolatom van a jövendőbeli anyósommal. Mi 2,5 éve vagyunk együtt, de mindent meg tudok vele beszélni, sokat nevetünk ha itt vagyok a páromnál, sokat beszélgetünk, néha együtt is sütünk :) Remélem ez nem fog változni :)
2012. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ide írhatod a válaszod:


Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt! :DDDDD

Kedves kérdező.

Az én kapcsolatom az anyósommal olyan, ha el kéne kapartatni, beállnék lapátolni, kb olyan sebességgel, mint egy speed-es vakond. :)

Szóval akkor lenne a -2m öröm.

Nem kívánok neki rosszat, csak az Isten pofozná rá a temetőkaput.

Egy kb 150gk, szarrakásként említeném.

Hátulról, mellbe támadó, rosszindulatú, bajkeverő. Ha nincs gond ő csinál. Ez kibas...ott Banya. :D

Remélem mihamarabb széttépik a kukacok :)

2012. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17.02-es. Ennél jobban meg sem fogalmazhattad volna :DDDDDDD
2012. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem jó.
2012. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem az anyósommal a problémák akkor kezdődtek, mikor az első gyermekünk megszületett. Úgy szeretet volna báni az unokával mint ha az ő gyereke lett volna. Megszervezte a babalátogatást is úgy , hogy én előtte nap szereztem róla tudomást, hogy holnap jön az egész közeli família babát látogatni. Egy nap egyszerre mindenki mert ő akkor ér rá. A második gyereknél már nem volt baba látogatás. Most ott tartunk hogy ő se jön meg én se megyek. A párom megy mikor akar a gyerekekkel. Nagyon sokszor megbántott és szíven szúrt már a 14 évi házasságom alatt. Úgy vagyok vele hogy amit nem hallok és nem láttok az nem fáj.
2012. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!