Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális érzés ez (? )

Normális érzés ez (? )

Figyelt kérdés

3 év munkanélküli élet után újra elkezdek dolgozni.Hétfőtől kell mennem,és bár örülök,hogy van melóm,mégis még el se kezdtem már "nem is akarok menni" érzés van bennem.

Eddig míg otthon voltam az volt a bajom,hogy nem dolgozom,meg hogy otthon "unatkozom".Most mehetek melózni,nagyon jól meg is fizetnek de mégsem érzem azt hogy hűűű de jó lesz dolgozni végre..Most meg sajnálom hogy vége lesz az otthon ülésnek..

Ugye ez az érzés változni fog?? Mert így elég bizonytalanul megyek az első napomra.


2011. aug. 18. 15:07
 1/6 anonim válasza:
Ne felj,megszokod..ha tetszeni fog a munka,akkor jo lesz :-) probald a jo oldalat nezni..
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos jó lesz.

Szerintem nem azért nem akarsz menni,mert nem akarsz dolgozni,hanem félsz az újba belevágni,félsz hogy mi lesz veled ott:)

1 biztos,meg fognak becsülni,mivel jó pénzt fizetnek :) Akármi is történjen,lesz pénzed:)

2011. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szíevsen cse4rélnék veled...:) 3 év?úh az elég sok idő ne is tudom h bírnám ki pedig én is egy ideje itthon vagyok.

ha magamból indulok szerintem az lehet veled hogy bár szeretnél dolgozni de mivel egy ideje kiestél a szokásos rutinból furcsa és szoktalan lesz most.+ gondolom még ismeretlen is számodra milyen lesz a munkahelyi légkör kikkel fogsz dolgozni stb.

Egyszerűen csak belekell rázódj.Ha feladnád nagyon bánnád el sem tudok képzelni rosszabbat a tétlenségnél,olyan mintha nem is élne az ember vagy kiesne az időből.

Legyél optimista és örülj h van hova menned.:)

2011. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a meló és nem kényszerből választottad akkor jó lesz, ha meg meg is fizetik, duplán jó! :) Én is fél év otthonülés, barátnpzés, anyuzás és kutyázás után kaptam melót és januártól. Igen furán teltek az ünnepek, h januártól megint meló, de az enyém csak 4 órás és imádom, meg ezt is nagyon mehfizetik szerencsére és időm is van mellette :) Tök jó! Sok sikert Neked! :)
2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A munkát mindenképpen elkezdem,hisz a pénz is nagyon jól jön.Szinte senkit nem ismerek,és félek hogy bámulni fognak,kritizálni fognak..

Félek a kudarctól,és attól hogy már az első héten valamit nagyon elrontok..Kedd óta tudom,hogy mehetek dolgozni,és felvettek.Kedd óta érzem azt,hogy " de mégis olyan jó volt itthon lenne,nem függni semmitől,senkitől.."Mármint nem kellett korán kelni,nem kellett buszozni,és időre menni..

Tényleg elszoktam tőle,és aggaszt hogy nehezen rázkodok vissza a normális kerékvágásba.

2011. aug. 18. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, szerintem kár félni, kezdetben mindenkinek vannak hibái, néhány dolog, amit elront... ezzel nincs semmi baj. És ne úgy állj hozzá, hogy majd megbámulnak meg lenéznek stb, hanem hogy nahát, itt a lehetőség megismerni új embereket, akik közül sokkal akár barátásgok is kialakulhatnak.

A korán kelésbe meg ilyesmikbe pedig meglepően gyorsan bele lehet szokni :)

Sok sikert!

2011. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!