Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális érzés ez bennünk?...

Normális érzés ez bennünk? Más is érez így?

Figyelt kérdés

a pasimmal 3hónapja járunk és beszéltük hogy szeretjük 1mást, de olyan jólenne átélni ujra az első 2hetet amikor alig ismertük 1mást, és bizsergés meg izgulás volt a gyomrunkban és mostanra ez enyhült.

Ez normális hogy már kicsit enyhült az izgulás, de ugyanugy hiányzunk egymásnak csak már nincs olyan nagy varázs mint pl az első randinál meg az első csóknál?

És visszamennénk a legelső talinkig is, ha tehetnénk:))


2011. jún. 9. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én is 3 hónapja vagyok a barátommal, de még jobban izgulok, mint az elején, mert most már 'van tétje' a dolognak, akkor még csak úgy voltam, hogy lesz ami lesz, de most meg szeretném ha komolyra fordulna a dolog.
2011. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szóval mostis jó együtt lenni, de már nem olyan extra izgulós érzés mint pl az első 1-2 hétben az első randinkon:)

EZ NORMÁLIS?

2011. jún. 9. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen normális. Mondjuk mi a 8-9. hónapnál éreztük ezt, de ilyenekről nem beszélgettünk! Nem a múltban kell élni, hanem a jelenben! Élvezzétek egymást! :)
2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nem...ugyanolyan jó együtt sőt mostanra alakult ki bennünk a szerelem és most alakul ki a kötödés mindkettőnkben, de ugyértem hogy már kezdjük megismerni egymást, az első 1-2randinak meg van egy varázsa:P Mikor pl. izgulsz hogy "mikor csókol meg, vajon összejövünk?" stb
2011. jún. 9. 19:33
 5/11 A kérdező kommentje:

értem:) köszi:P

persze mostis van 1 izgalom tali előtt... de nem az a nagy "stressz" mint az elején hogy "vajon mit lép?":)

2011. jún. 9. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de én nem nevezném normálisnak..:( 3 hónap után még ugyanúgy bizseregnetek és izgulnotok kellene, visszasírni a régi időket legkorábban is évek múlva szabadna csak, akkor kellemesen nosztalgiázva! Ha az új szerelem izgalma nélkül már nincs meg a varázs, akkor nem biztos, hogy túl sokáig fog tartani a kapcsolat. Az ismeretlenség, kiszámíthatatlanság, megnövekedett adrenalin szint hív titeket, de ugyanez már nem fog visszatérni ebbe a kapcsolatba, hiszen új szintre léptetek: stabilitás, harmónia, kiegyensúlyozottság. Ha nem erre van igény, akkor viszont nem sokáig marad így..
2011. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
meg már talán azért nem "félünk" annyira, mert tudjuk hogy mostmár biztos az érzés és összejött amit akartunk :szeretjük egymást és ez ad egyfajta nyugalmat és biztonságot
2011. jún. 9. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Értettem ám mit mondasz :) Amúgy ne aggódj, lesznek még olyan érzéseid! Én már a menyasszonya vagyok annak a bizonyos srácnak, aki miatt egykor pillangók röpködtek a hasamban! :) 5 éve együtt! Imádom, szeretem, és minden jó, de néha mi is visszaemlékezünk az első csókra. Amikor az ölébe ültem és remegett mindenem, mert annyira édes volt, én meg csak ... :D DE sokszor nem kell erről beszélni, mert akkor az később árthat a kapcsolatnak!

Éljetek boldogan! További jó "szerelmet"! :)

2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
DE NEMÉRTEM MI A BAJ EZZEL??? AMIKOR MINDKETTEN SZERELMESEK VAGYUNK EGYMÁSBA??! AZ NEM ELÉG??? hogy imádunk együtt lenni és hiányzunk egymásnak és érzünk egymás iránt?
2011. jún. 9. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
hát éne ezt 3 év után éreztem,de nem azért mert más pasira vágyom,csak néha jól esik visszaemlékezni az elejére.Mondjuk mi együtt élünk lassan 2 éve,tehát már olyan "izgalmak" nincsenek amikor talizunk...de ez egy teljesen más érzés és ez is nagyon jó...mi 2 hét után éreztük,hogy ez komoly lesz,és az is lett...24/N,22/F
2011. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!