Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosabb az együtt nevelkedés...

Fontosabb az együtt nevelkedés mint a vérszerinti rokonság?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, 10 évvel idősebb tőlem. Apum első házasságából való, soha sem laktunk együtt. Elvagyunk egymással, de nem az igazi testvéri kapcsolat. Viszont a édesanyja férjhez ment anno egy pasihoz akinek már volt 2 gyereke, így a 3 gyereket közösen nevelték. Úgy hívják egymást hogy: hugi, öcsikém, nővérkém stb. Engem soha sem hívott a húgának....
2012. febr. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van két tesóm de mivel párszáz kilóméterre élönk egymástól, sose éltünk egy háztartásban, néha olyan idegennek tünnek. nem tudott kialakulnia testvéri kapcsolat.sztem ez tök normális,. hisz azokkal a gyerekekkel nőtt együtt fel, velük van közös élménye, viszont ha vágysz a tesód közelségére, felnőttként közeledhettek egymáshoz és válhattok még jó tesókká, csak ez sok türelmet igényel mindkét fél részéről. Közös élményeket ekll szerezzetek mindenképp. annak összekötő ereje lehet
2012. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fontosabb.
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Apum második házasságában van a feleség részéről is egy lány. Én őt nagyon szerettem és olyan volt nekem mint a húgom. És a mai napi is úgy tekintek rá, mint húgomra.

Aztán kikerültem a családból és született egy lány és egy fiú kistestvérem. De mikor egyszer elmentem apához, nem tudtam rájuk testvérként tekinteni.


Szóval: igen.

2012. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szervdonor kell, nem. De azokat sem feltétlenül szereted meg, akikkel egy emberöltőn át össze vagy zárva.
2012. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!