Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok/házaspárok! Egy vagy...

Párok/házaspárok! Egy vagy két külön takaróval alszotok? Miért?

Figyelt kérdés
Vagy, ha különnel akkor mikortól? Mi évek óta egy közössel alszunk, szeretjük és nem kényelmetlen. Eddig még rajtunk kívül nem hallottam ilyet:) Vannak még ilyen párok?
2012. febr. 3. 18:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%

kizárólag külön takaróval! Én nagyon izgága vagyok, így a legjobb mindenkinek! :) Durván szoktam helyezkedni...:)

25/L

2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekük a kezdetektől külön takarónk van. Én álmomban gyakorlatilag magamra tekerem, a párom szintén álmában leszokta lökni magáról.

Ezért jobb így.

2012. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Külön, mióta együtt élünk. Én szeretem magam alá gyűrni sokszor, van, hogy lerúgom, lelököm. Jobb ha külön takarónk van így mindenki kedvére használja a sajátját. :)
2012. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Mi nem mocorgunk sokat. Egy takarónk van, szorosan össze bújunk és reggel is ugyanúgy kelünk, egymás karjaiban.
2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Néha rugdosok éjszaka, szóval jobb a külön takaró. Valamennyit felfog belőle. :)
2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön takaróval alszunk. Még így is leráncigálom róla az övét...az enyém meg a földön hever. :)
2012. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Külön takaróval.

Télen nyakig be vagyok takarózva, a férjem van, hogy csak épphogy.

Nyáron pedig mindketten a lábunk közé vesszük a takarót, magunk alá gyűrjűk. Szóval nálunk kivitelezhetetlen lenne :)

2012. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Külön takaróval. Nem tudnánk eggyel osztozni, mindketten forgolódunk.
2012. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Külön.


A párom egész éjszaka meg se moccan.

Én pedig össze vissza dobálom magam álmomban, hol magam alá gyűröm, hol nyakig bebugyolálom magam. Ráadásul az a heppem hogy sosem bírom ki sokáig a takaró alatt tartani a lábaim, általában "szellőznie" kell mindkettőnek. :-)

Állandóan lehúznám a páromról a takarót, így nekünk sokkal jobb ha 2 külön van.

2012. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
2
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!