Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog szerintetek,...

Normális dolog szerintetek, hogy a szülők rákötötték a szánkót a kocsijuk hátuljára és úgy húzzák a 3 gyereküket?

Figyelt kérdés
És még csak nem is lassan, az egyik kanyarnál a leghátul ülő gyerek félig már lelógott.
2012. febr. 4. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
Arról nem beszélve, hogy altatónak se rossz a kipufogógáz, komolyan őket kötném a nyakuknál fogva.Egyébként ez veszélyeztetés, örüljenek, hogy rendőr nem látta.
2012. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
balesetveszélyes!
2012. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Minket húztak anno vidéken egy legelőn több méteres kötéllel voltunk odakötve, és nem olyan poén mint elsőre gondoltuk. A fagyos menetszelet alig lehet elviselni, és annyira kell kapaszkodni, hogy totál ledermednek az ujjaid. Mi is estünk le, kb kétszer másztunk vissza, utána inkább beültünk a kocsiba.

Mi kb húsz-harminccal mentünk és nem lett semmi bajunk. Persze lehetett volna, de nagyobb eséllyel törik el a csontod mondjuk deszkázás közben.

2012. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Engem is így húztak vagy 3 órája, mondjuk nem vagyok már gyerek, kicsikkel már felelőtlenség, de itt úgy húzták kocsival a kisebbeket hogy az apa ült elöl a szánkón és mögötte a gyerek, úgy biztos jó lehetett.
2012. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Gyereket húzni nem kéne. Engem is húzott hugommal együtt apám, de akkor már felnőtt voltam és forgalom mentes helyen történt. Jó buli volt.
2012. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Úristen engem is kiskoromban elvittek így szánkozni, mostmár fizetnék is érte, ahwww:(
2012. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Lett valami baja a gyerekeknek? Nem lett. Akkor meg mit károgsz itt.
2012. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A kipufogó miatt nem egészséges. Másrészt balesetveszélyes.
2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És mi nem balesetveszélyes?
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem balesetveszélyesebb, mint amikor kiengedik az 5-6 éves gyerekeket a forgalmas útra egyedül csúszkálni.

Itt legalább gondolom figyeltek rájuk, és csak nem a főúton csinálták.


A kipufogógáz valóban nem túl egészséges, dehát menj ki az utcára, egész nap azt szívod...

2012. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!