Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem az új...

Megcsaltam a férjem az új kollégámmal! Elmondjam neki? Nem akarom hogy elhagyjon!

Figyelt kérdés

Jól megvagyunk a férjemmel 10 évvel idősebb nálam,de az új kollégámnak nem tudtam ellen állni,nagyon szégyenlem magam miatta de nagyon jó képű fickó.Én 30 éves vagyok a srác pedig 27,nem tudom mit csináljak de teljesen megőrültem,nem szeretném folytatni a sráccal de viszont félek hogy a férjemnek elmondja és esetleg meg fog zsarolni.Nem akarom tönkre tenni a házasságunkat mert egyébként jól meg vagyunk de nem bírtam ellen állni:(

Nem tudom mit csináljak...elmondjam vagy maradjon titokban?


2012. febr. 4. 20:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
A férjem mostanában sokat dolgozik és kicsit el is hízott,szoktunk szeretkezni de ennek a srácnak nagyon jó teste van és nem bírtam a csábításnak.Nem tudom mit tegyek..félek hogy ha elmondom akkor elhagy a férjem.
2012. febr. 4. 20:04
 2/61 anonim ***** válasza:
94%
Itt kapni fogod az ívet rendesen!
2012. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
64%
A helyedben én nem mondanám el. Viszont készülj fel arra, hogy ha esetleg megzsarol a srác, mit csinálj. Pl. ha felhozza a témát, akkor kapásból nevess az arcába és mondd meg neki, hogy a férjednek mindent elmondtál még akkor frissiben, azóta mindent megbeszéltetek és úgy döntöttetek, együtt folytatjátok. Próbálj laza és hihető lenni.
2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
81%
Ja, pl. kezdem: egy HP vagy, ha meg akarod őrizni a házasságod, el ne mondd a férjednek. És iszonyú mélységesen szégyellheted magad, reggelente került a tükröt...
2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
28%
NE mond el!!Minek?
2012. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
83%
Most mit áltatod magad, ha megcsaltad nem vagytok meg jól. Igen mondd el, aztán döntsétek el mi legyen. Vagy változtassatok, vagy jobb ha szétmentek, mert nemsokára megint megcsalod, ha nincs megoldva a gond.
2012. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
szégyenlem is,nagyon is.de a férjem sokat dolgozik és nem mindig jut idő a dologra és ez a srác levett a lábamról,eddig senkinek nem sikerült és mindig hűséges voltam.egy botlás talán még belefér nem?senki sem tökéletes,mindenki megbotlik egyszer..
2012. febr. 4. 20:12
 8/61 A kérdező kommentje:

ma 20:12



de igen!jól megvagyunk!csak egyszerűen megbabonázott az a srác,nem volt velem még soha ilyen.soha nem csináltam ezt és nem is akarom folytatni a sráccal.

2012. febr. 4. 20:13
 9/61 A kérdező kommentje:
de hogy őszinte legyek,rám fért egy kiadós szex már,talán azért is volt ez mert mostanában nem foglalkozik velem és én igénylem a szexet,vagy is igényelném és jól esett hogy valaki végre megkíván.
2012. febr. 4. 20:16
 10/61 bánomisén ***** válasza:
96%

Én sem tudom, mit csinálj, bár inkább a bevallás párján állok.

Viszont ha nem beszélsz a férjeddel legalább arról, hogy hozzátok rendbe a szexuális életeteket, akkor örökké el fogsz csábulni hol erre, hol arra. Legalább erről beszélned kellene vele és rendberakni azt, ami nincs rendben.

2012. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!