Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 éve vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve vagyunk házasok a férjemmel. Eltávolodtunk egymástól, én megcsaltam őt egy kollégámmal és elhagynám, de miért nem enged ha én fájdalmat okoztam neki?

Figyelt kérdés
Próbálok vele maradni,mert sajnálom őt és tudom,hogy mindig számíthattam rá.Szakítottam a másikkal már két hónapja,még a munkahelyen sem látjuk egymást.Ennek ellenére egyáltalán nem kívánom sem a szexet vele,sem az ölelését.Közben kiderült terhes lettem a másiktól,amit a férjem is tud,és még így is megbocsájtana.Ő is hibázott,elismeri és én is hibáztam.Sajnos családunk nincs,mert hiába próbálkoztunk.Később feladtuk a sok kudarc miatt átmenetileg.Fontosabb lett az új ház,új autó,ezáltal sokat dolgoztunk.Ez engem teljesen felőrölt.

#válás #megcsalás #szakîtàs.
2009. márc. 30. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert szeret téged ez az eggyetlen oka annak hogy még mindig minden hibádat megbocsájtja de egyszer nálla is befog telni a pohár.Sajnálatból eggyütt lenni valakivel szánalmas dolog és ezzel becsapod őt is és magadat is.Ha nem működik a házasság akkor felesleges egymást gyötörni de ha úgy érzed van még esély akkor próbáld meg vele de azt komolyan is kell gondolnod.
2009. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
tizenöt év elég sok, ha most sajnálatból vagy vele, duplán pazarolod el az életedet, és az övét is.
2009. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak nehezebben lépnek, de akkor véglegesen, a nők előbb. Valóban nem szabad együtt maradnotok, ha ez csak sajnálatból történne. És a születendő gyerek sem lesz gyógyír az elszürkült, kiüresedett kapcsolatotokra. (Persze, csak akkor igaz ez, ha valóban menthetetlen már a házasság.) Talán az volna a legszerencsésebb, ha nem kínlódnátok tovább, és mindent megbeszélve, békében elválnátok, így lehetősége volna mindkettőtöknek egy új életre, idővel új társra.
2009. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy szeret téged, csak nagyon sajnálom, hogy egy olyan nőbe szerelmes, aki megcsalta, nem szereti és nem az ő gyerekét várja...ahhoz igazán kell szeretni, hogy valaki ilyen nagy dolgokat meg tudjon bocsátani. Én nő vagyok, de biztos, hogy nem tudnék ilyeneket megbocsátani akármennyire is szeretem a párom. Nagyon nagyon szerethet téged meg persze ragaszkodik is hozzád ennyi év után. Gondolom, hogy a munka őt is felőrölte, ez nem jutott eszedbe, mikor megcsaltad? Ha egy házasság nem működik, el lehet úgy is válni, hogy a másikat nem alázzuk meg ilyen tettekkel. Mert ennél ugye megalázóbb nincs. Ne álltasd szegény embert, hanem menj külön tőle, ne használd ki és ne forgasd majd ki a vagyonából, annyit követelj, amennyi jogosan megillet. A gyerektartást pedig a gyerek apjától követeld majd ki, ne a szegény férjedtől. Ha nem szereted és te ezzel tisztában vagy, felesleges lenne vele maradnod, úgyis előbb-utóbb szétmennétek meg gondolj bele abba, hogy amikor megszületik a gyerek hogy tud majd a férjed ránézni...mindig emlékeztetné arra, hogy mit tettél.
2009. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

szia 14:19-es!

a másikkal már szakított,lehet egy fellángolás volt.Eddig nem lett babája,ha jól értelmeztem.Miért nem nevelhetnék közösen fel a babát?Ha a férje szereti,és megbocsájtott,15 évet nem szabad egy félrelépés miatt felrugni.a szeretet,szerelem pedig egy kapcsolatban,házasságban nem mindigegyformán állandó,hanem hullámzó tendenciát mutat.Csak a változás örök!

2009. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
14.19re üzenem,hogy én őszintén elmondtam neki,hogy mi a helyzet,mert nem akartam jobban bántani őt.Ő külföldre járt dolgozni akkor és utólag kiderült,hogy ő is megcsalt engem. Csak az érzelem nélkül volt.. Ezért bocsájtott meg,amit én nem akartam,de öngyilkos akart lenni és én ezt soha nem bocsájtanám meg magamnak.Érzelmi zsarolás a családunkon is.Ő legalább boldog lesz,mert én többet nem bántom meg így,megfogadtam.
2009. márc. 30. 15:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azt még nem írtam meg,hogy ez a kapcsolat nem fellángolás volt.Ő is szeret még most is,legalább ennyire mint a férjem.Ezért is nehéz.
2009. márc. 30. 15:06
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!Minnél elöbb költözz el!

Milyen dolog az,hogy ő nem érzelmi alapon csalt meg,nem számit?Röhej!Ez az ember terrorban akar tartani téged!

Sajnos ennek a beteges kötődésnek az lesz a vége,ha megszületik a baba nem fogja elviselni,hogy vele foglalkozol(most mindegy kinek a gyereke),ebből még tragédia is lehet!Választanod kell,a férjed,vagy a baba között.

Az is érdekes,hogy nem lett közös gyerek(talán a férjed nem akart-ő is védekezhetett)

Normális ember nem zsarolja azt,akit tényleg szeret,ez nem szeretet,ez a "tulajdonhoz"való ragaszkodás!Lépj ki belőle ameddig lehet!

2009. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Én úgy látom, megadta nektek a sors amire vártatok.

Ez volt az útja, hogy gyereketek legyen.

Lehet, hogy ez a gyerek azért (is) jött, hogy megmentse a kapcsolatotokat, amit a gyerek hiánya tett tönkre.

Ha nem így lenne, akkor mért nem védekeztél jobban.

Szerintem a tudatalattid hívta ezt a gyermeket.

És a férjed miért hagyta, hogy megcsald? (valahol mindig tudjuk, ha tagadjuk is. Ő is benne volt ebben a helyzetben valahol.)

Gondold át ezt a dolgot!

Ez a lélek titeket választott szülőnek. S a valódi apa csak az esélyt adta a megszületéshez.

Próbáld meg, lehet hogy ez a legjobb ami történhetett!

Beszéljétek meg, próbáljátok meg szülőpárként!

Nem kell most a szexet erőltetni. Lehet, hogy ez egy jó (bár szokatlan) út lesz. Adj néhány évet. Ha mégsem jó, akkor sem lesztek hátrább semmivel.


A legtöbb válaszoló az ellenkezőjét fogja javasolni. De gondold meg, ez a tietek nem egy tipikus eset. Erre nem a megszokott sémát kell alkalmazni.

A válaszolók, különösen, ha érintettek, a megcsalásra fognak reagálni.De a ti történetetekben szerintem a gyerek a kulcsszó. És a szülővé válás.

Beszéljétek át alaposan, és utána gondold át elalvás előtt, és próbáld, kérd, hogy az álom adjon választ. Nem úgy értem, hogy álmoskönyvhöz kapsz reggel, hanem hogy a tudatalattid megüzeni, mi legyen.

Hiszen megvan minden a kis jövevény fogadásához, és olyan, mintha donortól kaptátok volna. Félig közös :)

Nem minden csak a szerelem.

És gondold el, most egy válás? Hát az meg mire lenne jó?

Ez szerintem nem az az eset, mikor egymás idejét pazarolnátok. Hisz Ti most nem az Igazit keresitek. Ennél fontosabb dolog előtt álltok.

Én drukkolok Nektek. Azt hiszem így az ismeretlenből, hogy mind a hárman boldogok lesztek.

2009. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Ha ennyit dolgoztatok, sőt, külön, és még a baba se jött, így szinte előre volt programozva a megcsalás és az eltávolodás. De ez csak következmény, mert nem úgy éltetek, ahogy jó lett volna. Ha megváltozik a kapcsolatotok, visszajöhet a szerelem. Hiszen valamiért összeházasodtatok.

Szerintem ez a legjobb dolog, ami történt. Fel fognak jajdulni.

2009. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!