Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem megcsaltam a barátnőme...

Majdnem megcsaltam a barátnőmet, elmondjam neki vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést, mert már komoly a kapcsolatunk, az eljegyzésen is gondolkodtam, 5 éve vagyunk együtt. Tegnap volt egy versenyem (táncolok), utána elmentünk a többiekkel ünnepelni, sokat ittam, az egyik lány pedig rámmászott. Hiányzott a barátnőm, mert már 3 hete alig voltunk együtt a vizsgái miatt és nem tudom, de valahogy jó volt, hogy foglalkoztak velem. Megcsókolt a lány, a hajamat simogatta, ez jó volt, de tovább nem mentem. Csak őt szeretem, az a lány a nyomába sem ért, de egyszerűen nem tudom, mi történt, hiányzott. Tudom, hogy ez nem kifogás, de akkor nem tudtam nagyon gondolkodni, összefolyt minden, alig emlékszem valamire. Nem akartam megcsalni és nagyon lelkiismeretfurdalásom van, képtelen voltam még eddig elmondani neki, pedig ma már beszéltünk telefonon. Mit tegyek? Ilyet még sosem csináltam, nem votlam még hűtlen és nagyon szeretem.

22/F


2011. nov. 13. 17:18
1 2
 1/19 yuda ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy ne mond el neki, mert fene sem tudja hogy fog reagálni és végülis megbántad, máskor nem akarod csinálni, de ki tudja ez hogyan hatna őrá?! Érted?

Nem feküdtél össze senkivel.

2011. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne mondd el,hanem ásd el magadban.
2011. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el! Csak a magad lelkén könnyítenél, hogy nem kell tovább cipelned a titkot, neki pedig óriási fájdalmat okoznál. Emellett soha többé nem bízna meg igazán benned. Ezt akarod? Bánd a bűneid, többé ne tedd, ne el ne mondd neki!
2011. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, de több ilyen botlásod ne legyen. Nekem akármennyire is hiányozna a párom, több hónap után sem hagynám, hogy bárki is rám másszon, szóval azért ez nem mentség számodra sem.

23/N

2011. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

Én elmondanám valakinek akiben tényleg megbízom.

A barátnőnek is elmondhatod, ez a legegyenesebb út, de készülj fel arra, hogy megleszel büntetve.


Ha nem mondod el neki, legalább pappal vagy lelkésszel beszéld meg, kérd ki a véleményét.

2011. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Mond el neki,legalább ha van esze kidob a francba...
2011. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Ez a kifogás nem "kifogás"!!!

Egyébként nagyon nagy szemét, ezen kívül gyenge jellem ha ezt eltitkolod!

Ha kibírod, hogy titokban tartsad nem is szereted őt, csak magadat!

2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha szereted elmondod neki.

Ha magadat szereted akkor titokban tartod.


Ha szeret téged megbocsát, de ez nem lesz könnyű sem neki, sem neked.

Ha önmagát szereti el fog küldeni.

2011. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne mondd el neki,amennyiben tényleg szereted és azt szeretnéd,hogy együtt maradjatok.Ha elmondanád lehet megbocsájtana,de azért onnantól semmi sem lenne ugyanolyan.A lelke mélyén mindig ott motoszkálna,hogy vajon mikor lesz egy hasonló elgyengülésed,ahol már nem állsz meg egy csóknál....
2011. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy kidobjon, nagyon szeretem és hülye voltam. Nem találnék nála szebb és okosabb lányt, nem tetszik más és tegnap hülyeséget csináltam, már megbántam ezerszer.
2011. nov. 13. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!