Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nagyon jó barátnőm 23...

Egyik nagyon jó barátnőm 23 éves létére egy óvodás módjára gondolkozik. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mi elég sokat vagyunk együtt, mondhatni állandóan. Egyikünknek sincs barátja, viszont nekem kezd alakulni valakivel. Amikor ez kiderült, teljesen kiakadt, alig szólt hozzám, láthatóan meg van sértődve. Olyan kijelentéseket tesz, mint hogy "Akkor most már legyél is állandóan a s.ggébe" vagy " Annyira nem illetek össze, felesleges is elkezdeni ezt az egészet".

Biztos vagyok benne, hogy nem a srácra féltékeny, hanem arra, hogy innentől kezdve nem leszünk annyit együtt, nem lesz minden olyan mint régen. Pont ezért nem is akarok veszekedni vele, hanem megértetni vele, hogy ez "sajnos" így megy, de attól, hogy nem leszünk éjjel nappal együtt, azért megmarad a barátságunk. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?


2012. febr. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs pasija! hozzátok össze gyorsan valakival! Vénlánymá'!
2012. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ő csak irigy, ennyi
2012. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

velünk ugyanez van

én fél éve együtt vagyok a barátommal, a barátnőm azóta folyamatosan hisztizik

pedig hétfőtől péntekig sokat vagyunk együtt mert egy suliba járunk és suli után is folyton csavargunk meg nézelődünk, sőt sokszor péntek este is bulizunk és szombat reggel válunk el

barátommal szombat délben ebéddel kezdnk és vasárnap megyek haza de ettől függetlenül ha barátnőmnek mondom, hogy most kivételesen pénteken egyből hozzá mennék kiakad és mindent a fejemhez vág, hogy jólvanakkor mejél csak, a pasid sokkal fontosabb mint én

pedig mi is 22 évesek vagyunk

én nem tudok megoldást...

2012. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos életkor után szerintem a párkapcsolat előnyt élvez a barátsággal szemben...ez már az az életkor.

Nekem 4,5 éve van párom, és sosem volt gond a barátaimmal miatta, igaz egy barátnőmnek nincs párja. A többiek megértik mit jelent a párkapcsolat.

Ha valamelyikük nem értené meg, kalap s kilincs.

23 évesen kicsit felnőhetne már.

2012. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt de én megmondtam neki hogy lesz@rom keressen pasit ha úgy gondolja és nem muszáj barátok maradnunk. a végén megbékélt a helyzettel
2012. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!