Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kedvesem megtudta, hogy...

A kedvesem megtudta, hogy megerőszakoltak, és nagyon padlóra tette, jól jönne valami tanács. SOS?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Nagyon régen volt a dolog, én túltettem magam rajta már, de ő nagyon kibukott most, hogy kiderült, és én rettentően félek, hogy ezentúl máshogy fog hozzám viszonyulni. Konkrétan attól félek, hogy túl óvatos lesz velem, vagy hogy félni fog velem lenni. Nem régóta tart a dolog, és nem feküdtünk le még egymással.

Nagyon szeretem, nem akarom elrontani. Próbáltam vigasztalni, de nem segít semmi, nagyon megviselte, és azt mondja, hogy nem tudja elfelejteni, hogy bántottak.

Mit tennél? Várjam meg, amíg túlteszi magát rajta? Vagy mondjam el, hogy mitől félek?


Ha valaki járt már ilyen cipőben, leírná, hogy mi történt később? El tudta felejteni végül a másik? Nem rontotta el a dolgokat?


29N, 30F


2012. febr. 6. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kéne vigasztalni őt, hanem neki téged.

Ezt az ember nem felejti el, tudom, de ha te már valamennyire túltetted magad rajta, neki is el kéne fogadnia. Idővel megnyugszik ő is.

2012. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Mond el neki, amit érzel, ha normális akkor megérti.

Nekem a volt feleségemről akkor derült ki, amikor megpróbáltunk szeretkezni, és nem jött össze./nem ezért váltunk el/

Két évembe tellett, mire újra nimfomán lett.

2012. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ez a férfi nagyon csöpögős, szinészkedőnek tűnik. Nem normális hogy kikészült, szerintem szinlel. Neked van csak jogod kikészülni, mivel veled történt.
2012. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Én jártam hasonló cipőben. A párom nagyon sajnált, és ezerszer megkérdezte közben, hogy nem durva-e stb. Halálra idegesített, mert én akkorra már lezártam magamban ezt a dolgot, és úgy éreztem ezzel újra és újra felszaggatja a régi sebeket . Minálunk az segített, hogy beszéltünk róla (sokszor), hogy mi van az egyik és mi a másik félben. Ebben az esetben el kell mondanod, hogy nem Ő az aki átélte, hanem te és ő neked akkor tud segíteni, ha... Merj őszinte lenni, ha megbízol benne és szereted, mert anélkül nem fog menni.


Nem ő az, akinek a lelkével kell foglalkozni, hanem Te!Ne te vigasztald őt!!! Ha neki ezzel bármi baja van (negatívan viszonyul hozzád), akkor menjen minél hamarabb olyan messzire, amennyire csak tud, mert az a legnagyobb önzőség. 30N

2012. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is túljátszósnak tűnik. Te túltetted magad rajta, nem is tegnap történt, felnőtt férfiként nem értem ezt a viselkedést. Hogy érted hogy: "Mondjam el mitől félek?" Mitől félsz?
2012. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Hogy érted hogy: "Mondjam el mitől félek?" Mitől félsz?"


Pontosan attól félek, amit a 15:33-as válaszadó írt, hogy tönkre fogja tenni a szexet köztük. Nekem semmit nem számít már a dolog, nem is szeretek rágondolni, ha viszont most ő emiatt elkezd velem "óvatosan bánni", meg sajnálni, akkor nem tudom mit csináljak. Egyrészt egyfolytában eszembe juttatná, hogy mit történt, másrészt pedig imádom a szexet, nem bírnám az ilyen "óvatos játékot", "nem durva-e stb"-t.

2012. febr. 6. 15:39
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő szégyenli magát a férfi "nevében" is aki téged bántott...
2012. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na de nem ő bántott. Nem is bántana soha. És én nem is félnék tőle soha. Akkor ha én túltettem magam rajta, akkor elvileg nincs gond. Ő mégis a padlón van, hogy bántottak engem.
2012. febr. 6. 15:42
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

5.: félek, hogy ezentúl máshogy fog hozzám viszonyulni. Konkrétan attól félek, hogy túl óvatos lesz velem, vagy hogy félni fog velem lenni. Nem régóta tart a dolog, és nem feküdtünk le még egymással. " - ettől fél


igen szerintem mondd el neki ezt a félelmedet és beszélgessetek minél többet. én is egyetértek egy korábbi hozzászólóval. Vígasztalni azért túlzás volna. Ha ő ezt nehezen dolgozza fel, az egy kissé álságos. ha te vagy számára a legfontosabb, akkor nem azzal foglalkozik, hogy most neki milyen ez, hanem hogy milyen lehetett neked akkor! azon kellene lennie, h segítsen begyógyítani a sebeket és hogy vele végre normális, harmonikus testi viszonyt tudj kialakítani. Én is úgy gondolom, h a sok beszélgetés segít, de vigyázz, h ez egyikőtök részéről se csapjon át sajnálkozásba.

2012. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt vele is meg kell beszélned, így ahogy most leírtad elmondod neki, hogy ez a múlt és téged már szexuálisan semmiben nem gátol.
2012. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!