Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon...

Gondolkodtatok már azon milyen lenne az életetek, ha nem ismerkedtek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon fiatalon ismertem meg a páromat,16 éves voltam akkor.Most 22 vagyok és el sem tudnám képzelni,hogy mi lenne velem nélküle.Gondolom,ha akkor nem találkozom vele,akkor én is úgy mint a barátnőim túl lennék már jónéhány kapcsolaton és valószínűleg sokkal több negatív tapasztalatom lenne,mint így.Igazából jelenleg nagyon elveszttnek érezném magam a párom nélkül.Nagyon megszoktam,hogy ő mindig mellettem van,mindenben számíthatok rá és ketten együtt könnyebben vesszük az élet adta akadályokat is.Szerintem ha ő nem lenne az életem része,akkor sokkal szegényesebb lenne az érzelmi világom és valószínűleg sokkal magányosabb is lennék.

Rengeteg mindenre megtanított,mellette jobban megismertem önmagamat is.Nagyon sok mindene mentünk keresztül együtt és ez mindenképpen maradandó nyomot hagyna bennem,még akkor is ha egyszer úgy alakulna,hogy különvállnánk!

2012. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
valószínűleg most nem mennék férjhez és még szűz lennék :) a másik oldalról, még otthonl laknék, több félretett pénzem lenne. De ez nem kompenzálná azt, hogy most vele lehetek :)
2012. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem csinálnám másképp, de nem tudom milyen életem lenne.

Az első barátomat neten ismertem meg, nagyon gátlásos voltam így ez volt a legkönnyebb módja.9 hónapig voltam vele, a végén megkérte a kezem, elutasítottam, mert nem voltam szerelmes. Hatalmas önbizalmat adott nekem, ezzel már képes voltam személyesen is ismerkedni idegenekkel, elmentem bulizni a barátnőmmel és megismertem nemsokára a 2 barátomat. Vele közel 2 évig alkottunk egy párt mikor rájöttem, hogy talpraesettebb férfira van szükségem aki tudja mit akar az életben. Így menekültem Pestre egy buliba, hogy találjak valaki mást. Aznap megismertem a férjem akivel már van egy kisfiunk is.

Kellettek az előző kapcsolataim, nélkülük nem ide jutok...és én szeretek itt lenni (:

2012. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a "legkönnyebb". Még nem volt komoly kapcsolatom és évek óta arról ábrándozok,hogy milyen lenne az élet valaki mellett.De azt,hogy milyen nélküle,már nagyon jól tudom.Szar.Úgyhogy kérem az isteneket,dobjanak le nekem egy jó pasit az égből:)
2012. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!