Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam, amivel...

Hülyeséget csináltam, amivel nagyon megbántottam a feleségemet. Elítélnétek ezért?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy két napja unalomból elkezdtem nézegetni a régi fényképeimet egy archív mappában. Sajnos rákattintottam a régi barátnőm meztelen képeire, amelyekből van néhány a gépen már évek óta (a feleségem speciel tudott róla, de mindig eltűrte). Nos, sikeresen lebuktam, a nejem teljesen kiakadt, megjegyzem teljes joggal. Azóta elég hűvös a viszonyunk, látom rajta, hogy még mindig bántja, és ez nagyon zavar. Szerintem azt gondolja, hogy csak a régi dolgok járnak a fejemben, ő nem felel meg nekem, satöbbi. Mellesleg az ex-hez visszamenni lehetetlen, ezt itt nem részletezném, ő tudja az okát. Megpróbáltam elmagyarázni, hogy más dolog régi képeket nézegetni (ráadásul nagyon-nagyon ritkán) és más fizikailag új nők után kajtatni, de - minden rosszindulat nélkül - nem hiszem, hogy egy nő ezt meg tudja érteni, bármit is mond. Nem bántok senkit, egyszerűen máshogy működünk.


Szörnyen sajnálom az esetet és nem tudom, hogy engeszteljem ki. Lányok, ti is így reagálnátok? Fiúk, ti csináltatok már ilyet?


2009. jún. 2. 10:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként szerintem ez olyan, mintha a feleséged azt mondogatná állandóan, hogy "bárcsak a Hufnágel Pistihez mentem volna feleségül" mert milyen jó állása van, meg jó kocsija... meg képzeld múlt héten vitte a barátnőjét a Bahamákra... Nem tudom neked hogy esne a dolog.


A régi dolgokra emlékszik az ember, persze a jóra is és a rosszra is. Engem sose zavart, ha a barátom elmesélt egy-két sztorit, hol voltak nyaralni a volt feleségével, vagy ha felhívta telefonon mi van vele. Sokszor előttem tette, és üdvözölt is a csaj. Ezt hívják barátságnak. Nekem is van olyan exem akivel barátok vagyunk. De nem mesélek a jelenleginek hogy hú de jót keféltünk itt vagy ott...


Egyetlen módon tudod kiengesztelni szerintem, ha odaviszed a géphez, megmondod neki hogy drágám, hidd el hogy téged szeretlek, és letörlöd az összes képet. Máshogy nem megy. ha ezt nem teszed meg, szerintem bepasizik.


Igen, máshogy működünk ez igaz, de ő nem bánt téged azzal ami neked fájna igazán, vagy fájhatna, amiket fent írtam ugye.


30/N

2009. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
60%
A biztonság kedvéért töröld le őket. Azért nem lehet sok önbizalma, ha néhány kép komoly vetélytárs neki...
2009. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%

az előző vagyok: ja és ha lehet ezt a feleségednek ne nagyon hangoztasd, hogy úgyse tudnál visszamenni az exhez, mert ettől még dühösebb lesz! :)


Tudod a férfiak gyakran jönnek azzal a hitükkel, hogy miért nem hiszi el a barátnőjük, feleségük hogy őket szeretik, nem más nőket, hiszen velük vannak. Ez azért nem ennyire nyilvánvaló. A feleséged biztos csinos nő, és hidd el, kap ajánlatokat férfiaktól (tudom én is nő vagyok) és ő tényleg azért van veled mert szeret téged, és azért ragaszkodik hozzád, mert oda vagy érte. Ha nem érzi hogy oda vagy érte, akkor elfordul.


Ja és ez rossz hozzáállás, hogy azt hiszi nem felel ő meg neked. Te nem felelsz meg neki! :) nekem volt hasonló esetem (de közel sem ilyen durva) és sose azt gondoltam, hogy én nem vagyok elég kívánatos a pasinak, vagy nem vagyok elég szép, mert tudom hogy az vagyok :) Hanem azon merengtem el, hogy nekem jó-e ez a pasi. Aztán együtt maradtam vele, de később kiderült, hogy tényleg nem volt oda értem annyira, tehát simán le kellett volna lépnem akkor. Ez rád nyilván nem igaz, csak írtam hogy értsd.

2009. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hallanám szívesen, hogy a másikhoz úgysem tudna visszamenni. Inkább azt, hogy tudna, de nem akar:)
2009. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%
Amennyiben tudott a feleséged a kép ottlétéről /márpedig tudott, ahogy írod/ nem kellene ebből akkora ügyet csinálni. Sokkal veszélyesebb lenne a helyzet, ha a tudta nélkül őrizgetted volna a gépen ezt a képet. Egyszerűen és meghitten, nagyon komolyan kérj tőle bocsánatot és kérdezz rá, amúgy - ezen kívűl - adtál-e okot arra, hogy féltékeny legyen. Ha eddig megvolt a bizalom és szeretet, egy ilyen kis malőr nem rondíthat bele visszavonhatatlanul egy házastársi kapcsolatba. Természetesen az ő jelenlétében töröld ki a képet. Lépjetek túl rajta!
2009. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

Hát, tényleg az a kérdés fordult meg a fejemben, hogy miért most ad hangot annak, hogy zavarja a dolog, miért tűrte eddig.

De az a kérdésem volna, hogy neked miért fontosak azok a képek? Miért nem váltál meg tőlük a szakítás után? Tényleg egészen más egy arcképet, vagy egy közös kiránduláson készült képet nézegetni a volt párról, mint egy meztelent. Főleg, ha az embernek új kapcsolata van...

Ha annyira ragaszkodsz a képekhez, talán tényleg nem a feleséged lihegte túl a dolgot.

Viszont ha nem annyira fontosak, akkor igazán törölheted őket a kedvéért. Nem hiszem, hogy ő is őrizget aktképeket vagy videókat a volt párjáról...

Kiengesztelni virággal talán tényleg egy kicsit kritikus volna...

Talán ismered a viccet:


Két barát beszélget:

-A feleségem teljesen kiakadt rajta, hogy virágot vittem neki, és azt hitte, hogy megcsaltam...

-Mért, nem csaltad meg?

-De. De ez most nem fontos.


Szóval a virág miatt talán érezhetné azt, hogy tényleg van vaj a füled mögött... Hm?


Szóval szerintem a legegyszerűbb, ha törlöd a képeket, vagy ha azt nem tudod megtenni, elgondolkodsz a kapcsolatotokról... Mégis neki volna igaza? ("Szerintem azt gondolja, hogy csak a régi dolgok járnak a fejemben, ő nem felel meg nekem, satöbbi")

2009. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is azonnal töröld le, pl úgy, hogy odahívod, és megmondod neki, hogy Ő a mindened, és hogy téged nem érdekel senki más. Az engeszteléshez én sem tudok újat írni... Amúgy nem értem h ha tudta miért nem töröltette le veled azonnal...
2009. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
86%
És miért nem tudsz inkább a neten ismeretlen nőket nézegetni? Az biztos, nem bántaná annyira. Szerintem gáz, amit csinálsz, mert tudja a feleséged, hogy neked ahhoz a nőhöz közöd volt. Persze, hogy zavarja mégha azt is mondod neki, hogy lehetetlen hozzá visszamenned. Ez meg tisztára úgy hat, mintha azon gondolkodnál, hogy visszamenj hozzá. Mi a francnak kellenek neked meztelen képek arról a nőről? Én is ki lennék akadva. Töröld le őket és mutasd meg, hogy neked ezek nem fontosak. Nem érted, hogy nem is az a baja, hogy más nőket nézegetsz, hanem, hogy az exbarátnődet, akivel azért nagyobb az esély összejönni, mint egy fotómodellel? Szerintem nagyon durva, hogy ezt nem látod át. Én nem tűrném el a férjemnek ezt, ez biztos.
2009. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Elég nagy hülyeséget csináltál, és azonnal töröld ki azokat a képeket!!!

Neked hogyan esne, ha a feleséged a volt párjáról meztelen fotókat tárolgatna, és nézegetne?????

2009. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%

Mivel a megtörtént dolgokon már ne tudsz változtatni próbálj kezdeni valamit ezzel a helyzettel.

Beszélj neki sokat erről az esetről, de csak őszintén! Amíg nem volt ilyen fejlett a technika nem is voltak ilyen problémák, persze nincs azzal semmi gond hogy néha visszagondolsz az exre ezért vagy azért, az is csak a te életed volt, de nem jobb lenne ezeket az emlékeket valahol mélyen a tudatodban őrizni?

Az a tied. Talán az lenne a legjobb ha megkérdezed, mit tehetnél, mert lehet az is felidegesítené ha azt mondod neki hogy a szeme láttára kitörlöd, és neki megint meg kell nézni ezeket a képeket.Ez emberfüggő. Talán azért hagyta hogy rajta legyenek a képek a gépen mert megbízott benned hogy nem azért tartod ott mert nézegetni szeretnéd hanem mert 50 év múlva jót nevettek majd az egészen. Egyébként szerintem ha valaki szakít a párjával oké hogy megtart néhány képet, dolgot ami rá emlékezteti, de MEZTELEN KÉPEKET?! tényleg másképp működünk de egyszerűen nem értem ebben a logikát. Minek kell neked az a meztelen kép annyira a gépre ha már nem vagytok együtt?

Ez komolyan érdekelne.

2009. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!