Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam, amivel...

Hülyeséget csináltam, amivel nagyon megbántottam a feleségemet. Elítélnétek ezért?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy két napja unalomból elkezdtem nézegetni a régi fényképeimet egy archív mappában. Sajnos rákattintottam a régi barátnőm meztelen képeire, amelyekből van néhány a gépen már évek óta (a feleségem speciel tudott róla, de mindig eltűrte). Nos, sikeresen lebuktam, a nejem teljesen kiakadt, megjegyzem teljes joggal. Azóta elég hűvös a viszonyunk, látom rajta, hogy még mindig bántja, és ez nagyon zavar. Szerintem azt gondolja, hogy csak a régi dolgok járnak a fejemben, ő nem felel meg nekem, satöbbi. Mellesleg az ex-hez visszamenni lehetetlen, ezt itt nem részletezném, ő tudja az okát. Megpróbáltam elmagyarázni, hogy más dolog régi képeket nézegetni (ráadásul nagyon-nagyon ritkán) és más fizikailag új nők után kajtatni, de - minden rosszindulat nélkül - nem hiszem, hogy egy nő ezt meg tudja érteni, bármit is mond. Nem bántok senkit, egyszerűen máshogy működünk.


Szörnyen sajnálom az esetet és nem tudom, hogy engeszteljem ki. Lányok, ti is így reagálnátok? Fiúk, ti csináltatok már ilyet?


2009. jún. 2. 10:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem csináltál hülyeséget, a nejedről meg megvan a véleményem, ha kiakad olyanon, amiről tud, és eddig nem hozta fel. Egyébként meg mennyi idősek vagytok? Ja, és ha nem nyugszik le, és téged cseszeget, akkor meg kár volt összeházasodni. (nő vagyok)
2009. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem leszek népszerű, de szerintem elég gáz, amit csináltál. Én nem viselném el. Vegyétek már észre ti is férfiak, hogy nektek sem szabad többet egy kapcsolatban, mint egy nőnek! Te mit szólnál ha a feleséged az exe meztelen fotóit nézegetné? Biztosan rosszul esne, ahogy neki is. Ezek után én biztosan nem tudnék újra megbízni benned vagy hinni neked (különösen, ha le is tagadtad és titokban ment a nézegetés) csak évek múlva, de ahhoz is keményen dolgoznod kéne. És a férfiak nagy része nem szokott megállni a nézegetésnél. Ráadásul a feleséged valószínűleg azt érzi, hogy te még mindig az ex után sóvárogsz és ő csak valami pótlék, az exed silány másolata. És ha egyszer úgy alakul, hogy szabad lenne a pálya az exedhez, azonnal dobnád őt. Ilyen bizonytalanságban nem lehet élni, illetve csak keveseknek sikerül. Ha beledobsz egy követ a tóba, akkor egy idő után elmúlik a víz fodrozódása, de a kő ottmarad.
2009. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi lepett meg az írásodban? Ez: "Mellesleg az ex-hez visszamenni lehetetlen" Nem faggatlak, mert nem akarsz róla beszélni, de gondold át a dolgot, hogy ilyent olyan ember ír le, aki amúgy fantáziálgat titokban vagy akár tudat alatt ilyenről.
2009. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
90%

11:31-es vagyok.

Még eszembe jutott valami, mert elolvastam megint amit írtál. Először is, már az is óriási teljesítmény a feleségedtől, hogy eddig "eltűrte" azokat a képeket, de valószínűleg azért, mert eddig nem nézegetted, és addig érezte, hogy oda vagy érte. Lehet ám hogy nem csak ezzel bántottad meg, csak ez volt a hab a tortán.


A másik, hogy ahogy látom egy szóval se említed az írásodban, mennyire szexinek tartod a feleségedet és hogy mennyire oda vagy érte egyébként... És gondolom neki se szoktad ezt hangoztatni. Pedig kellene, ha tényleg így van. Tudod, ha nekem egy férfi folyton kedveskedik, és érezteti velem, hogy állati vonzónak tart, akkor én se vagyok féltékeny, és lehet, hogy nem is akadtam volna ki ha ilyet megnéz.

2009. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
12:34 - annyit tennék hozzá, hogy ebben az életben csak az a lehetetlen, ha valaki már meghalt, tehát ha esetleg te fantáziálgatsz, meg kéne gondolnod, hogy biztos nem lett-e volna (nem lenne-e!) jobb Vele, mint a mostani nejeddel, mert a sok kicsi dolog még ha meg is erőszakolod magad, felerősödik idővel, és sok embert tehet tönkre, ha egy ilyen érzés miatt nem tudsz boldog lenni abban a családban, amit vállaltál, és én azt mondom, egy ilyen pocsék családban nőttem fel, tapasztalatból, hogy ha ilyen érzések és nem tudatos tettek előfordulnak, akaratlanul, akkor az jelzés, és mindenkinek meg kell adni az esélyt az igazi boldogságra, önmagadnak is, és a többi embernek is, mert ha ilyen dolgok megrekednek benned (ez nem olyan, mint a nátha, ami majd elmúlik), a gyerekedtől fogod irigyelni később, és rajta vered majd le, azt pedig ép elméjű ember nem akarhatja.
2009. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%
Hú!Velem is történt hasonló!Mikor összejöttem a mostani párommal már 2 éve,akkor találtam a telójában meztelen ex képeket,kb úgy 6 darabot.Aztán baszott kitörölni!(már borzasztóan bánom,hogy akkor nem szakítottam vele!)Aztán 1-2 hónap múlva addig hisztiztem,hogy kitörölte őket.De egy ruhás képet azért megtartott.Amit én egy idő után kitöröltem az ő telójából.Én a saját hibámból tanulok,és ha lesz egyszeris legközelebb ilyen,azonnal dobbantok abból a kapcsolatból.Akárhogy is szeretem.Szóval a feleséged is valahogy így gondolkodhat most.Nem szégyen esedezni a bocsánatáért,mert igen is te b_sztad el,tessék jóvá tenni!Először is előtte töröld ki a képeket,az lesz a legnagyobb ajándék neki,aztán vidd el vacsorázni és hidd el hogy tuti,hogy megbocsát,csak komolyan kell gondolnod!Nem érdekel,hogy drága,meg nincs pénz!De igen is,legyenne sajnálj ennyit rá áldozni egyszer!Hidd el legközelebb,már nem fog megbocsátani se neked,se másnak!Egy lány.
2009. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem attól függ, miért tartottad meg azokat a képeket, és miért nézegetted őket. Nekem sem hangzik jól az "úgysem tudnék az exhez visszamenni" - jobban hangzana a "ha tudnék, se akarnék"


Exemnek voltak képei egy dobozban az exeiről, köztük meztelenek is, egyszer elő is vette és megmutatta (annyira nem voltam kíváncsi, csak azért muattta meg, hogy tudjam hogy van, nem akarta titkolni) én, nagyon is öntudatos, önérzetes nő létemre, egyáltalán nem vártam el, hogy kidobja őket. Ő készítette őket, a képeken szereplő nők beleegyezésével, az ő múltja, joga van megtartani. Ha nem csúnya szakítás volt, én se dobtam ki mindent, ami az exeimhez kötött, miért tettem volna?

Mindenesetre, azt nem engedtem, hogy rólam mezteken fotókat készítsen, egyrészt, mert playboy stílusúakat akart - művészibe még esetleg belementem volna - másrészt, egyáltalán nem volt biztos, hogy végleges a kapcsolatunk, és nem akartam a "gyűjtemény" része lenni.


Szerintem nem sokra mentek vele, ha kitöröltetitek ilyen esetben a képeket zsarolással stb., ha a pasiban nincs annyi, hogy magától megtegye, vagy legalább elrakja szem elől - HA AKARJA, A FEJÉBEN OTT MARAD, ÉS AZ NAGYOBB BAJ!

Ez kb. olyan, mintha le akarnátok csapni magatok körül minden potenciális rivális nőt. Ezt úgysem lehet. Ha nem Benneteket választana ezer nő közül is, az egészet megette a fene. Viszont ha kellőképpen odavan Értetek, akkor pár kép nem oszt, nem szoroz. (Persze nem arra az esetre gondolok, ha valaki folyton azokat nézegeti.)

Hypathia

2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem olyan bonyolult ez. Ha tényleg számít a feleséged, és szörnyen sajnálod, akkor töröld a képeket. Ha túl nagy áldozat, azon gondolkozz el.

Én nem hiszek abban, hogy van nő, akit ez nem zavarna. Legfeljebb van, aki erőt vesz magán, és nem mondja. Nem is tudod, milyen nagy erőfeszítés lehetett neki, hogy tudomásul vette a képeket a gépen.

Én nő vagyok, és ha érdekel a véleményem, töröld ki, annál jobbat nem tehetsz. Esetleg írd egy kis kártyára, hogy "mindet letöröltem, szeretlek", tedd borítékba, és egy romantikus vacsora vagy egyéb program keretében add oda neki. Vagy hagyd a párnáján. Biztos, hogy hatással lesz rá. (De aztán a lomtárból is töröld ám!:-)) Az mindenesetre biztató, hogy fölmérted, mit jelentett neki ez a dolog. nincs az az ex, aki fontosabb lehet annál, aki van. Szerintem.

2009. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
80%

Szia,

biztosan nem zavarta eddig sem? Nem lehet, hogy inkább csak eltűrte? Nem vagyok féltékeny fajta, de ha a párom a volt barátnőiről készült meztelen fotókat nézegetné a gépen, azért kicsit kiakadnék. Rosszul esne. Úgy érezném, hogy másra vágyik, nem vagyok neki elég, újra akarná kezdeni a másikkal stb. Az, hogy fejben esetleg elkalandozol, megesik. Nemcsak férfiakkal, nőkkel is. Megtörténik az, hogy az ember vad szeretkezést álmodik a munkatársával, de soha nem tenne egyetlen lépést sem a megvalósítás felé.


De szerintem töröld ki azokat a képeket, lehetőleg a feleséged szeme láttára. Ezzel jeleznéd azt is, hogy végleg lezártad azt a kapcsolatot. Neked hogy esne, ha a feleséged a volt pasijáról készült képet nézegetné? Az is felmerült bennem, hogy a meztelen képeket te miért tartottad meg? Mert mondjuk egy közös kirándulásról szóló képeket én is megtartanék, max. ritkábban nézném őket. Vagy akár apró tárgyakat is De meztelen képeket nem.

(28/n)

2009. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
84%
Tény, hogy férfi és nő más, de ha tudjuk, hogy egy nőnek mi fáj, és nem túl nagy áldozat nekünk, tegyünk ellene. Ha kiengesztelni akarod, akkor nem arról kéne meggyőzni, hogy hibásan gondolkodik, és azok a hozzászólások se sokat segítenek, hogy csak nézegesd nyugodtan.
2009. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!