Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki megszokásból...

Van valaki aki megszokásból van a párja mellett? Mert nem mer változtatni?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok a 17hós fiunkkal. Mostanság elgondolkodom rajta, hogy szerelemből vagy megszokásból vagyok e a párom mellett. Azt hiszem az utóbbi. Biztosat a bizonytalanért? Nem is tudnánk hová menni, meg miből élnénk? Ti hogy vagytok ezzel, aki volt már hasonló helyzetben?

2012. febr. 9. 08:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Mióta vagytok együtt?A házasságod jól müködik,gondolok itt arra hogy normálisan éltek?
2012. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, jegyességben állunk. 4 éve vagyunk együtt. Már sajnos nem igazán élünk jól. Egyre kevésbé tolerálom, hogy lusta, nem foglalkozik velünk csak dolgozni jár, illetve meglehetősen igénytelen. Ez eddig is így volt, de mindig próbáltam rá hatni. Sikerült is 1-2 hétig, de belefáradtam.
2012. febr. 9. 08:08
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha eddig is ilyen volt miért vállaltatok gyereket?Akárhogyis döntesz mérlegelj mert itt már nem csak a saját életedről van szó.Ha helyrehozható a dolog akkor én tuti probálkoznék.Irtad nincs hova menned,nincs miből megélned..akkor mégis mihez kezdenél?

Ha mindenképp el akarod hagyni a párod akkor először épitsd fel az életed,legyél azon hogy önnálosodj,és csak azután lépj ha magadat és a gyereket el tudod tartani.

2012. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
szóról szóra ugyanez nálunk is, csak 17 hónapos kislány, szintén gyesen, de ő még agresszív is. Sokszor csapkod meg elveri a gyereket. Foglalkozni ő sem szokott vele egyáltalán.
2012. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

8.34!


Hogy mit csinál??? Elveri a gyereket?????

Ezt te tűröd????


Az ilyen embereket akik kezet emelnek a gyerekükre, egy kanál vízben meg tudnám fojtani! ÉS EGY ILYEN ÁLLAT nevezi magát apának?

És te hol vagy olyankor és miért nem véded meg a gyereked?

Ha máshogy nem tudod hát úgy hogy elhagyod azt az állatot.

Szegény kislány ezért született a világra? Hogy bántsák?

2012. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon felelőtlen döntés volt a szülés.

Én nem tudom, hogy szerelemből vagy megszokásból vagyok a párommal. Ötödik éve vagyunk együtt, néha úgy érzem, hogy szeretem, néha semmi. Néha egy kanál vízben meg tudnám fojtani. Na jó, kis túlzással :)

Viszont az biztos, hogy a jelen helyzetbe eszem ágában nincs szülni neki. Néha dührohamai vannak, amiket nem tud kontrollálni. Biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben a gyereket is megcsapkodná. Tehát amíg nem hajlandó elmenni a problémájával pszichológushoz, addig nincs gyerek.


Én komolyan nem értem, miért jó szülni ilyen kapcsolatokba... az ember teljesen kiszolgáltatja magát vele. Csak annak szabad kiszolgáltatni magunkat, akiben 100%-osan, mindenféle apró kétely nélkül megbízunk...

2012. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, persze előttem van a rossz példa: anyukám húsz éve nem tud kiszakadni a rossz házasságából. Mert gyereket szült, gyesen volt, aztán még egyet, hátha az megmenti a házasságot, közben nem diplomázott le, közben megöregedett, most ott tart, hogy nincs ötvenéves, és már feladta, a munkáltatók kiröhögik, hogy komolyan azt hiszi, hogy felveszik dolgozni, amikor gyereke van, munkatapasztalata nincs, ráadásul öreg is? Ergo most már még kevesebb esélye van arra, hogy lépjen, és ez az esély minden egyes nappal csökken.

Szóval anyukák: minél előbb lépjetek!!! Már csak azért is, mert minél előbb kap pótapát a gyerek, annál könnyebben viseli.

2012. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

4 év az elég kevés idő ahhoz hogy minden érzelem elmúljon. Vagy nem is égtetek egymás iránt 1000 fokon.


Mi a párommal 8 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Az élet nagy próbák elé állított minket, de mi együtt álltuk. Hatalmas mindent elsöprő szerelemmel kezdődött és a szerelmünk a mai napig tart. A mai napig is ugyanolyan csillogó szemekkel tudok ránézni mint a legelején.

Mi ketten vagyunk egy egészek, és ez nem egy elcsépelt mondat. Ez a valóság. Egyikünk se tudna és nem akarna a másik nélkül élni.



Borzasztó lehet ilyen rossz kapcsolatban élni mint a tiéd. Meddig fogod bírni?

2012. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
37%

Ugyanez a helyzet nálunk is csak nekünk ikreink vannak, 3évesek. Nem merem feladni a biztosat a bizonytalanság miatt. Beleszerettem egy másik férfiba, de nem merem felvállalni. Leszögezem, nem csaltam meg a párom vele, de sokat találkozunk.

A párom is látja, hogy a helyzet nem jó. Ő szeret engem és azt hiszi én is szeretem. Nem miatta, hanem a gyerekek miatt nem merek lépni. Függetlenül attól, hogy most belépett egy másik férfi az életembe, nem tudom hogy a gyerekek miatt érdemes-e együtt maradnunk.

2012. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%
gyerekem nincs. Harmadik kampcsolatom van. Megszokasbol vagyok vele 2 eve. Valoszinuleg mar sejti. De miert hagyjam el? Talalok e jobbat.? De mar belefaradtam. Itt a harmadik kapcsolat. Probalok most mar ezzel foglalkozni, es nem ujjat keresni. Ujj eletet mindig lehet kezdeni, akar a nullabol. Tapasztalat. Es lattam peldat gyerekes anyakkal. De az elhagyott kapcsolatot vissza szerezni nemfog menni. 29/f
2012. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!