Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Összeköltözés így? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A általánosban és gimiben volt egy srác,akibe nagyon sokáig szerelmes voltam,de nekem Ő volt az "elérhetetlen srác",tisztában voltam vele,hogy én számára nem is létezem,csak egy vagyok a sok lány közül.


De tavaly nyáron mégis történt köztünk valami...

Nem vagyok arra büszke,hogy pont vele vesztettem el,egy egyéjszakás kalandba,de akkor nem tudtam normálisan gondolkozni,mert boldog voltam,hogy ott volt velem.Utána rájöttem,hogy Ő nem akar komoly kapcsolatot.

Egész nyáron alig beszéltünk,utána mind a ketten Szegedre költöztünk a suli miatt.És azóta együtt vagyunk valamilyen szinten,de csak baráti szex van köztünk,semmi érzelem.

Én sem akartam párkapcsolatot és Ő sem és ez megy már 5 hónapja,én viszont többet érzek pár hete.


Lehet,hogy Ő is érez irántam mást,mint szexuális vonzalmat,mert már Ő sem olyan,mint az elején.

Tegnap azt mondta,hogy talán odaköltözhetnék hozzá...De félek...

Tényleg nagyon szép a lakása,nagy,rendezett és nagyon jó a környék,ahol lakik.Viszont félek,hogy nekünk nem való a párkapcsolat(legalábbis egymással),hogy összeveszünk és elveszítem és akkor már tényleg semmi nem lehet köztünk.

Végül is már 16 éve ismerem,mert már oviba is ugyanoda jártunk.


Szerintetek lehet egy szexkapcsolatból normális kapcsolat?

Mit tegyek,odaköltözzek hozzá?Igazából már így is rengeteg időt töltök nála,van ott pár ruhám meg piperecuccok,de ez más lenne.

Beszéljek vele arról,hogy én már többet érzek?


2012. febr. 9. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs más megoldás, leülni és megbeszélni! elég rég ismered ehhez!

ha ez segít, írd össze a pontjaidat előtte :-)


mondd el az őszintét, csak őszinteségre lehet egy bármilyen kapcsolatot alapozni. még az is lehet hogy ő is ugyanígy érez, mint te, csak ilyen sután adja elő. és hát igen, lakva ismerszik meg a másik.


mindenképp próbáld meg, max nem jön össze, de ha nem próbálod meg, meg fogod bánni.

2012. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki, hogy mit érzel.


Azért nem mondom, hogy szexkapcsolatból nem lehet normális kapcsolat, mert én is szexkapcsolattal indítottam a férjemnél, és most gyerekeink vannak, boldogok vagyunk.


DE: egyértelmű, hogy nálad ez nem pár hete kezdődött (hogy többet érzel iránta), mert évekig szerelmes voltál belé. Persze, mondhatjuk, hogy azóta sok idő eltelt, és kiszerettél belőle, és most újra belé estél, de ez csak önáltatás. Tudatalatt mindig is többet akartál tőle.


Hiba volt szexkapcsolatot kezdeni ilyen múlttal, de ha már megtörtént, akkor most itt az ideje beszélned vele az érzéseidről. Jó esetben kiderül, hogy hasonlóképp érez, és akkor odaköltözhetsz, mint felvállalt párkapcsolat. De mint alkalmi ágyas ne költözz oda hozzá.

2012. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Először is értsétek meg már végre: olyan, hogy baráti szex nincs. Olyan van, hogy kihasználjátok egymást, meg olyan is, hogy egymásba szerettek...de baráti szex nincs.


Másodszor: ti már rég jártok. Még ha nem is mondjátok ki, de így van. Én biztos odaköltöznék, ha fölajánlaná. Attól félsz, hogy elveszíted, de ez minden kapcsolatban benne van.


24/n

2012. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval, ez már félig-meddig amúgy is kapcsolat, csak nincs kimondva.

Én simán belevágnék a helyedben :)

De érdemes előtte beszélnetek az érzéseitekről.

2012. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is épp így érez, csak nincs tisztában a te érzéseiddel. Ha felajánlotta, hogy költözz oda hozzá, az már jelent valamit a részéről. Én a helyedben elfogadnám az ajánlatát. Nálunk is szexkapcsolatból kezdődött az összeköltözés. 15 éve vagyunk együtt, és nem bántuk meg. Próba=szerencse. Szurkolok!
2012. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
13:31-es, hmm... nem vonom kétségbe, hogy ez a véleményed a baráti szexről, de azért ne nyilatkoztasd ki dogmaként, mert viccesen hat :)
2012. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

:D Hát pedig baráti szex nincs, ergo akár dogma is lehetne. :)


A barátságba beletartoznak a hülyéskedések, a viccek, a panaszkodások, a közös piálgatás, a berúgások, a közös sírások-nevetések. DE A SZEX NEM! Aki ezzel nem ért egyet...az majd idővel egyet fog érteni.


Mitől más egy párkapcsolat a barátságtól? A érzelmek miatt, és a testiség miatt is.


Kérdező:

Költözz hozzá. Szerintem szeret téged az a fiú, csak ő sem tudja, hogy mi a te álláspontod. Beszélgessetek egy nagyot, aztán majd mennek a dolgok.


27N

2012. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye és ne dramatizáld túl! Ne gondolkodj és semmiképp se "ülj le vele megbeszélni az érzéseiteket", mert a férfiak megőrülnek az ilyen hülyeségektől. 5 hónapja szexeltek, valószínüleg nincs senkije, és megkér, hogy költözz hozzá. Gyerekkori szerelmed. Mégis, mit akarsz még? Tényleg igaz, hogy a nők minden megoldásra tudnak egy problémát. :) 27/f
2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14:18-as, ha én meg azt mondom, hogy a 14:18-kor ezen kérdéshez hozzászóló egy pirosszemű elefánt, akkor így is van, ugye? Hát mert én azt mondtam, ergo dogma is lehetne :D
2012. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég rég ismered:), minden feltétel adott, ne veszítsd el!Költözz oda!
2012. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!