Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek ilyen helyzetben?

Ti elmennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,nyáron kéne mennem 3 hetes gyógykezelésre,de nincs kedvem.Akkor már 21 és fél leszek,ha gyerekek közé tesznek,akkor én leszek a legidősebb,felnőttek közt meg csak idős,nehéz betegek vannak nagyrészt.2 éve még tiniként jó volt a gyerekosztályon,,de most,nem tudom mit tegyek.
2012. febr. 4. 19:59
 1/4 bánomisén ***** válasza:
100%
Ha gyógykezelés, akkor valószínűleg az egészséged miatt szükséged van rá. Teljesen mindegy, gyerekek vagy felnőttek között leszel, ha az egészségedről van szó. Végülis csak három hét, aztán mehetsz, ahová akarsz.
2012. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
ez nem nyaralás bogárkám. menni kell és kész.
2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha a halálos ágyadon fekszel befosva hogy mi lesz a halál után a nagy semmin kívül és nem tudod elképzelni hogy nem fogsz levegőt venni plusz mindez abból ered majd esetleg hogy 21 évesen link voltál elmenni egy egyszerű kis kezelésre mert neked az nem buli akkor majd vágyakozol oda.
2012. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el, fontos-e az egészséged ér-e annyt hogy néhány hétig nem a need tetsző társaság vesz körül - és máris megvan a válasz!
2012. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!