Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a férjed...

Mit csinálnál ha a férjed kivenné a pénztárcádból a pénzt amit fogorvosra szántál, illetve elvenni azt a pénzt is amit a nagyszüleidtől szülinapodra kaptál majd amikor kérdeznéd letagadná, hogy elvette ezeket?

Figyelt kérdés
Kérdeztem tőle, hogy hol van a táskám benne a pénztárcámmal, ő azt mondta, hogy nem tudja de majd segít megkeresni. Kérdezem tőle, hogy nem látta a borítékot a pénzzel amit a nagyszüleimtől kaptam szülinapomra azt se tudta, hogy hol van...Most megtaláltam a szekrény mögé begyűrve a szép új táskámat, ami úgy nézett ki mint amit a kutya szájából vettek ki. A pénztárca üres volt. Miért nem szólt, én oda adtam volna neki a pénzt ha kéri, miért vette ki a hátam mögött és tagadta le? Miért? 10 éve együtt vagyunk. :(
2012. febr. 9. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A fent leírtak ismeretében kérdőrevonnám újra és szembesíteném. Csak ő tud rá magyarázatot adni neked, bár benne van a pakliban, hogy hazudna, hiszen eddig is ezt tette.
2012. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeznék újra, hogy "Drágám, nem tudod hogy került a táskám és a boríték a szekrény mögé?"
2012. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nézz utána az embernek azonnal! Ennek súlyos titka van. Vagy másik nő, vagy valami szenvedély. Játékgép (már ahol van), kártya, internetes fogadás.Ha piára kellett, azt gondolom észre vetted volna. Csak az hazudik, akinek titka van, és nem akarja, hogy megtudd. Gyanítom nem arra lopta ki a pénzt a táskádból, hogy vegyen neked valamit Valentin napra.

Bár először győződj meg róla, hogy valaki nem járt-e akkor a lakásban, amikor te nem voltál otthon.

2012. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos rákérdeznék nála. De azt is megkérdezheted hogy neme járt ott valaki olyan aki esetleg elvehette. Játékgépezik, iszik? Mert akkor egyértelmű. Te ismered. Ennyire biztos hogy ő volt? Volt már ilyen máskor is? De először őt vond kérdőre, majd csak aztán kérdezz rá hogy nem e járt még más is nálatok, ne adj neki kibúvót.
2012. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve elképesztően felháborodnék és akkora botrányt csinálnék, hogy évekig megjegyezné, hogy mit vehet el szó nélkül! De ez én vagyok, kicsit agresszív az ilyen esetek hallatán. Mindenesetre mindenképpen felháborítónak tartom, hogy minden szó nélkül konkrétan ellopta (mert ez a lopás kategória már) a te pénzedet és aztán még le is tagadja. Nem az a fontos, hogy mire kellett a pénz (bár nyilván különbség van, ha elitta illetve, ha a rákos gyerekekért alapítványnak adta, amit kétlek), az a fontos, hogy lopott tőled és hazudott neked. Ezt nem lehet annyiban hagyni. Ne szépen beszéld meg vele, hanem nyomatékosan, úgy hogy nagyon kellemetlenül érezze magát emiatt, és ne hagyd, hogy letagadja illetve még benned keltsen bűntudatot! Ez nem normális dolog egy párkapcsolatban...
2012. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy kihez is mentem hozzá...
2012. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szembesíteném azzal, hogy hol találtam meg a táskámat és milyen állapotban. Továbbá azzal is, hogy a pénz eltűnt a pénztárcából.

Szerintem mindenképp ez az első lépés.

2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szembesíteném, és kérdőre vonnám.
2012. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szembesıtenı. Felesleges.

Tagra nyılt szemekkel csovalna a fejet, hogy nem ertı hogyan kerulhetett oda, mert bızony o nem volt.


En csak annyıt kozolnek vele, hogy ''koszı dragam, de nem kell tovabb keresned. Megtalaltam.'' (Ugy ıs tudna hol, es tudna, hogy sszerınted csakıs o lehetett.)


Ez lenne az utolso mondatom nekı. Attol fuggoen kıe a lakas vagy en csomagolnek, vagy o.


(Off: a ferfıak sosem fognak semmıt bevallanı, meg a 100%-os bukta utan sem. Megmagyarazna, hogy a napkıtores, a magneses vıharok, es a csıllagok furcsa egyuttallasa oozhat olyat, hogy a taska begyurodık a szekreny moge, mıkozben a penz szublımal. Ezt olvasta ıs mar valahol, Amerıkaban tobb pelda ıs volt mar ra.)


31N (hasonlokeppen meglopott sorstartsad)

2012. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azóta van valmi újság? Egy barátnőm pont ebben a helyzetben van, a pénz egyszerűen szublimál náluk.

Este lefekvéskor még megvan, reggel a boltban meg 5-10ezerrel kevesebb :( egy minigarzonban élnek ketten. Azóta kiderült mi volt?

2012. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!