Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok egy olyan...

Összeházasodnátok egy olyan férfival akinek a hobbija a vadászat?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem is az állatok gyilkolásán akadok ki (bár nagy állatvédő vagyok) hanem azon hogy minden héten 1-2 napig felmegy a hegyekbe a lesre, és addig egyedül kell otthon lennetek. Minden héten...
2012. febr. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm!

nem szívlelem ezt a "nemes" hobbyt :P

2012. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
74%
Nekem meg inkább az állatok gyilkolása akasztana ki, nem az, hogy 1-2 napig távol van...kibírok 1-2 napot, néha jó az egyedüllét.
2012. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem mehetnél vele? Legalább néha.

A vadászat elég messze áll a puszta gyilkolástól.

Már ha tényleg Vadász az a vadász.

2012. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem, miért kizáró ok ez. Ki akarod rúgni és nem tudsz már mibe belekötni, vagy mi?
2012. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ha ez a hobbija.


(Nálunk is van vadászvizsga a családban. Lelkes természetjáró a férjem, én is gyakran vele megyek a város zaja elől, ha az erdő csendjének nyugalmára vágyunk. Feltöltődni.

Ő nem vadászik a hagyományos értelemben.

Nincs ezzel semmi baj, nem a hobbija alapján kell férjet választani.)

2012. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Kizárólag nővel házasodnék össze. Amúgy ha nagy állatvédő vagy, akkor furcsa, hogy nem az állatok gyilkolása zavar. Az, hogy van egy olyan hobbija, ami elviszi az ideje egy részét, teljesen normális dolog. A lényeg,hogy jusson rád is, és ezt neki kell megoldania.
2012. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
49%

Nem.


De nem az állatkák miatt.

Hanem mert én biztos nem viselném el hogy távol van,hogy baja eshet.

Illetve hogy hazahordaná az állatokat amiket én főzzek meg.Nem eszem csak csirkét és malacot,mástól undorodom,másnak se készitem el,konyhámban sem tűröm meg,nem érdekel ki szerint milyen finom.

Plussz milyen ember az akinek a gyilkolás a hobbija...

2012. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%

Hát én ismerek egy ilyen családot, így azt mondom, hogy nem. 2 gyerekük van, és az asszony sosem látja kb a férjét, mert nagyon sokat vadászik, és sajnos csalja is rendesen.

Ebbe vagy beletörődsz, hogy neki ez az élete, és ezért keveset látod vagy nem, ezt neked kell eldöntened.

2012. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
70%
Apukám is az, így nőttem fel, abszolút semmi gond nem volt belőle otthon.
2012. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
60%
Azért tegyünk külömbséget a hivatásos és a hobby vadász között.A hobby vadász élvezetből gyilkol.Milyen ember az ilyen Stohl féle .Én biztos nem járnék ilyennel.
2012. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!