Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem beszél...

Van itt olyan aki nem beszél a szüleivel és megszakította velük a kapcsolatot? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
basszus de durva mind.Végigolvastam és görcsbe rándultam.Borzasztó ezt hallani,de jó rádöbbenni milyen szerencsés az ember olyan dolgok miatt amit természtesnek gondol.Mindenkinek nagyon sok kitartást kívánok.Én egyikőtök helyébe se tudtam volna ilyen erős maradni.Le a kalappal mindenki előtt!
2012. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én a "másik oldalról" vagyok itt, és abban reménykedek, hogy a lányom is elolvassa a válaszokat. Mert ezek valódi indokok egy kapcsolat megszakítására, nem pedig az, amit ő tett velem, a pasija utasítására...
2012. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm 7 éve nem beszél az anyjával, mióta az egyik napról a másikra bejelentette nekik otthon, hogy más férfit szeret, és költözik. 2 óra múlva már egy cucca sem volt ott. Ő keresné a csajt, de ő igazából mindig is apás volt, egyértelmű volt, hogy válás után kinél marad. Ha hívja nem veszi fel a telefont, SMS-re nem válaszol, ha valakivel ajándékot küld neki, visszaküldi. Szóval ő nem nagyon akar róla többet hallani. Azóta 20 éves.
2012. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok, igen, komoly.

Felmentünk elújságolni a jóhírt, hogy 13 hetes terhes vagyok. Addig babonából nem mondtuk senkinek.

Búcsúzkodtunk, a férjem félemeletről visszaszólt, hogy ne siessek, bemelegíti a kocsit (hideg tél volt) és meglátta ahogy anyósom két kézzel lelök. Fél emeletet gurultam, ripityára tört a bokám, de nem lett nagyobb bajom, a lányom is jól van.

A férjem rögtön mentőt hívott. Anyósom utána mondta el a férjemnek, hogy ő naygon jól tudja hogy csak azért titkoltam eddig, hogy ne lehessen elvetetni, ő csak a fián akart segíteni. A férjem akkor látta utoljára, én pedig az incidenskor.

Anyós azt sem tőlünk tudja, hogy lányunk van.

Mikor egyszer hívott, szülés után (már otthon voltunk) kinyomtam. Nekem bevallom, nem hiányzik, a férjem mostohaanyukájával viszont mind a hárman jól kijövünk.

2012. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk tesók, én voltam a család fekete báránya, így is kezeltek hosszú idő óta. Nem vagyok balhés, egyetemet végeztem, soha semmilyen hatósággal nem gyűlt meg a bajom, csak kilógok a sorból otthon. Nem vagyok olyan, mint ők. Folyton kibeszéltek otthon eleinte a hátam mögött aztán már előttem is, még ha tudták is, h a közelben vagyok. A családtagjaim, élükön

anyukámmal, rendszeresen összesúgtak, engem szidtak. mindenből kihagytak, családi programok, strandolások, évi 2-3 aquapark, amikre minden tesó elment csak nekem nem szóltak. utólag elmesélték, milyen klassz volt. ha nagy néha hazalátogattam, anyum dugdosta előlem a dolgokat, pl a kávét, h ne tudjak főzni magamnak. tesóm tudta hol vannak a cuccok, így ő nyugodtan kiszolgálta magát, ha nem voltam a közelben. voltak ennél durvábbak is, de azokat nem teregetném ki. apum meghalt még gimis koromban. egyszer aztán amikor tetőzött az én híres-neves fekete bárányságom (ezt nem részletezném), azt mondtam nekik, hogy akkor most jól nézzenek meg, mert elmegyek és nem jövök többet. azóta tartom.

2012. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!