Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki nem ahhoz az...

Van olyan nő aki nem ahhoz az emberhez ment hozzá akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Elég sokan vannak ilyenek.Pl a pénze miatt, mindenáron férjhez akart menni,egyéjszakás kalandból terhes lett, stb.
2009. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És akik nem szerelemből mentek férjhez, azok most vajon boldogok?
2009. jún. 2. 21:27
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Előfordulhat,bár nem hiszem.De azok sem mind boldogok,akik szerelemből mennek férjhez.
2009. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

egyet mondok! ne menny férjhez ha nem akarsz és főleg ha nem vagy szerelmes....gondold meg milyen életet akarsz. egy olyan pasival élni akit nem szeretsz vagy egy olyanba akit szeretsz és családot tudtok alapitani.


lehet h nem akarsz féjhez menni de a kérdésből az jött le h rádakarják erőszakolni. NE HAGYD. KÜZDJ!

2009. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi korokban volt divat inkább,hogy a lányt és a fiút egymásnak szánták!Talán még dédanyáink idejében is volt rá példa,azt emlegették mindig,hogy idővel megjött a boldogság!Persze,összeszokhattak,rájött az egyik és a másik is,hogy jó ember mellé került,előfordulhatott az is,hogy még bele is szeretett!De sajnos ellenpélda is volt rá,és akkor még nem igazán kerülhetett szóba a válásnak,vagy az elhagyásnak a gondolata is!!Manapság jobb helyzetben vagyunk,mert többnyire szabadon választhatunk.Én elképzelhetetlennek tartom,hogy ne szeressem az illetőt,akihez hozzámegyek,de a szerelem mellett egy mérhetetlen nagy szeretet,odaadás,és bizalom is szükséges!Enélkül nekem nem működik,de biztos vannak ellenpéldák..ha valaki az anyagi jólét miatt megy valakihez,lehetséges,hogy őt az boldogítja,és mellékes számára az érzelem.
2009. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Újra elolvastam a kérdésed,és úgy látom senki nem gondolt arra,hogy mit kérdezel valójában.

A nő férjhez megy valakihez,akibe nem szerelmes,úgy,hogy van valaki akibe szerelmes,de nem ahhoz megy feleségül.

Ha így értetted,akkor biztos,hogy boldogtalan lesz és esetleg az egész élete tönkre megy.

2009. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemből nem szabad férjhez menni (ezt nálam okosabb emberek is állítják), ugyanis a szerelem elvakít, nem látod az embert olyannak, amilyen valójában. Ezért van a sok válás.

Popper Péter egyik könyvében írta, hogy Indiában, ahol pl. úgy házasodnak össze emberek, hogy szinte nem is ismerik egymást, sokkal tovább tartanak a házasságok, mert náluk az együttélés alatt teljesedik ki a kapcsolat, mi pedig a kapcsolat csúcsán esküszünk meg, onnan pedig nincs feljebb. Szerintem elgondolkodtató.

2009. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen van, pl. én, én nem vagyok boldog, de csalódott sem, az van, amire számítottam, langyos hétköznap és tisztelet, gyerek, rendezett anyagiak és kész. nem csaltam meg, remélem ő sem és kész.
2009. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, én sem jól értelmeztem akkor.

Hát... az cumi, de akkor viszont nem szabad férjhez menni, mert egyszerre három embert csapsz be: a férjedet, a szerelmedet, és magadat.

2009. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon sokáig vártam az "igazira", de nem jött. Olyanok voltak, akikbe úgymond szerelmes voltam, de tudtam, hogy nem férjnek valók.

Aztán hozzámentem valakihez, akit nagyon-nagyon szerettem, viszont nem azzal a lángoló szerelemmel.

Most azt mondom, lehetne nagyon jó a kapcsolatunk, mert minden feltétel adott hozzá, mégis sz*r az egész....:((

2009. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!