Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elmúlik a szerelem...

Tényleg elmúlik a szerelem egy idő után? És milyen utána a kapcsolat? Általában mennyi idő után múlik el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni, de mindenkinél elmúlik a rózsaszín köd és rájössz a hogy a másik nem tökéletes és ő is hogy te sem vagy az. Itt vagy megvan a kötődés a szeretet és tudtok kompromisszumot kötni vagy nincs és akkor ennyi volt.
2012. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
ez hülyeség..sosem múlik el, csak erre akkor jössz rá, amikor már elveszíteted
2012. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el,csak mikor már teljesen kiismeritek egymást és együtt éltek, nyilván nem olyan lesz mint eleinte, hogy nyaljátok faljátok egymást ahol csak tudjátok, hisz mindenre lesz bőven idő. Attól h a fellángolás már kevesebb lesz(ami egyénfüggő) ugyanúgy szerelem. Csak belebeszélik mindezt az emberbe..ne higyj senkinek.

Arra figyelj, hogy ha a fellángolás már nem lesz olyan sűrű mint eleinte, nehogy azt hidd hogy a szerelem is elmúlt..Dehogy múlt, ott van mélyen a szívedben...Csak erre már akkor jönnek rá az emberek, amikor megtapasztalják milyen is nélküle.

2012. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is a szerelem relatív, mindenkinek mást jelent, tök 8 hogy ide mit irkálnak, amúgy eredetileg a szerelemnek azt a rózsaszín ködöt nevezik amitől nem látsz tisztán (a szerelem vak)és a másik jaj de tökéletes és ez bizony elmúlik.
2012. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
A szerelem is kémia! Ha lenne ellene gyógyszer az néha jó lenne! Bár akkor lehet, hogy kihalna az emberiség!
2012. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Még sosem volt viszonzott szerelmem szóval nemtom.
2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

10:13 nem. a szerelem lényege a kizárólagosság érzése, a szereteté meg nem. ennyi.

attól még működik a szerelem különféle intenzitással, az elején rózsaszínködös, aztán enyhül, de tudod vannak, akik 15 vagy 25év után is szerelmesen néznek egymásra, ölelkezve alszanak és mindent megtesznek a másikért.

2012. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy nézek 5 év utána páromra, átölelve alszunk, nyaljuk faljuk egymást mint eddig de ez akkor sem szerelem, mert már látjuk a másikat valójában is, nem repkedünk, nincs pillangó a gyomorban.
2012. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Hogyne múlna el. Szerinted igaz amit a szappanoperákban látsz? Persze hogy nem. Egyénenként változó. Nekem pl. 3-4 hónap múlva vége volt a ködnek, és ez több mint 1 évvel ezelőtt volt.


Sok házasság azért megy tönkre mert a nő már nem szerelmes a párjába és azt hiszi hogy ha elmegy másik pasihoz akkor megtalálja a sírig tartó szerelmet, de annyi esze nincs fel fogni hogy ilyen nincs.

2012. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín köd szerintem nem egyenlő a szerelemmel. Illetve nem csak az a szerelem. Egy idő után már nem remeg kezed-lábad, mikor a másikat látod, nem várod őt minden percben, ha elmegy, és nem feltétlen futsz messziről a karjaiba, ha megjön.

De ettől még mélyen és őszintén szereted, hiányzik, ha nincs veled, és elé mész boldogan, ha megjön, csak más intenzitással öleled meg (de nem kevesebb szeretettel).

Nem az a baj, ha csitulnak az érzelmek, hanem ha egyáltalán nem tudsz utána a párodra nőként/férfiként tekinteni, és kifelé kacsintgatsz, magad sem tudod, miben reménykedve.

A rózsaszín köd nálam nagyon rövid ideig tartott, 2-3 hónapig talán, mára (2 év után, majdnem ugyanennyi ideje együtt is élve)) tökéletesen kiismertem párom, az összes idegesítő tulajdonságával együtt, kicsit meg is hízott, de most is csak ő kell nekem, el sem tudnám képzelni az életem más férfival.

N

2012. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!