Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy még kedvem is legyen szülinapozni?

Figyelt kérdés

Annyira semmi kedvem nincs, de anyunak és unokatestvéremnek is ma ünnepeljük a szülinapját. Elég nagy bulik szoktak az ilyenek lenni, szóval általában jók. de most semmi kedvem. barátommal a kapcsolatunk pár napja nem olyan jó, emiatt sokat idegeskedek. rengeteg olvasnivalóm van a jövő hétre, de mind bátyám laptopján van, ő meg filmezik a barátnőjével. már elkészülődtem, de belenézek a tükörbe és nagyon rondának látom magam. nincs alapozó itthon, és mostanában kijött pár pattanás. a buli egy ismerősnél lesz, most bátyámékra várok, de nem hajlandó megmondani, hogy mikor lesznek készen. pedig már mindenki ott van. semmi kdvem nincs fél órát egyedül sétálni a hidegben.

persze nem kérdés, hogy elmenjek-e, de egyszerűen semmi kedvem, és ilyenkor mindenki látja rajtam. volt, hogy emiatt ment már tönkre buli. jól akarom magamat érezni, de valamiért már mindjárt elkap a sírógörcs, úgy érzem. ti ilyenkor mivel tudjátok feldobni a hangulatotokat, vagy mit csináljak, hogy ne vegyék észre, hogy ilyen hangulatban vagyok? az is a baj, hogy nem csinálhatom még csak azt sem, hogy pár óráig vagyok csak, mert ez hajnalig tartó, és szerintem bunkóság lelépni hamrabb. 20L


2012. febr. 11. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg nem a problémáidra gondolni és lehet még jól is érzed majd magad
2012. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kicsit kikacsolódni. Figyeld meg ha most jól tudod magad érezni ezen a bulin akkor a barátoddal is minden rendbe fog jönni. Engem is nem rég hagyott el a párom és tervezgetem a vissza szerzését, de nem szabad befordulni. Én pl ma névnapozni megyek és tudom, hogy jó lesz. Azt írtad, hogy ezek a bulik jók szoktak lenni. Akkor élvezd!
2012. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

20 éves vagy és nem tetszik, amit a tükörben látsz..



Sírógörcs kerülget, pedig buliba indulsz...


Másnak a kedvét is el tudod rontani, ha a tied rossz...

2012. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, pont ettől félek, hogy elrontom a másét is. ha tehetném leülnék egy székre, és ott végigülném a bulit. Ha ez mást nem zavarna.
2012. febr. 11. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kötelező elmenned. Zabvar abaraátod, sok a dolgod - maradj otthon! Vagy nmenj el és egy őra múlva mentsd ki magad!
2012. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el és tényleg próbáld elfelejteni a problémákat egy pár órára. Gondolj arra, hogy anyudnak biztos fontos, hogy ott legyél és vele ünnepelj. Nem jelenti a világvégét, hogy a pároddal most épp nem vagytok olyan jóban... emiatt ne engedd, hogy letargiába ess. Vegyél fel egy csini rucit, egyél sok sütit!! :D
2012. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Isten éltessen! Boldog szülinapot! Legyne az az ajándékod, hoyg azt csinálsz, amihez kedved van.
2012. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az engem nem zavar, hogy 0 pontot ér a válaszom, az jobban zavarna, ha nem segítő szándékkal írtam volna,hanem azért, hogy írjak én is valamit. Azért írtam, hogy 20 éves vagy, leány, és ha már most nem tetszik a tükörképed, mi lesz 10 év múlva. Továbbá, ez az édesanyád ünnepe és az unokatestvéredé, megtiszteled őket, ha most félreteszed a gondjaidat és örülsz az ő örömüknek. Tudod, a jó társaságnak vigasztaló ereje van. Ezzel a gondolattal indulj el, és tortaevés közben ne a vonalaidra gondolj, hanem rám-:)) Na, a legjobbakat az ünnepelteknek. És neked is.
2012. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül egész jóra sikerült.:)
2012. febr. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!