Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok embert veszítettem...

Nagyon sok embert veszítettem el az utóbbi időben, részben saját hibám miatt amin próbálok javítani, próbálok nyitni új emberek felé hogy új barátaim legyenek de nem megy, úgy érzem egyedül vagyok, mit tegyek, megakarok változni de nem megy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
szia!sajnos én is így vagyok ezzel,bár én inkább nem az én hibámból veszítem el a barátaim nagy részét,hanem pl.azért mert vmelyik barátomnak átkapcsol az agya,és játssza a sértődöttet,pedig nincs is miért
2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tanácsolni pedig azt tudom,hogy járj el valamilyen dráma csoportba,és szerezz ismerősöket ott
2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj olyan emberek közé, akik szintén változtatni akartak, esetleg már sikerült nekik.
2012. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!