Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 18 évesen...

Normális, hogy 18 évesen gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Néha úgy megijedek magamtól, de ettől függetlenül nagyon babáznék. Mindenki ki van akadva, néhányan lenéznek. Mindig is bennem volt ez az anyai ösztön, 16 évesen is arról filóztam, hogy majd korán akarok szülni, milyen jó lesz egy kis csöppséggel. A párom 30 éves, 4 éve vagyunk együtt, nyár óta ( akkor érettségiztem) együtt lakunk. Ő színészként dolgozik, én érettségi után OKJ-n szakmát csináltam, mindketten dolgozunk, szóval pénzügyileg nem lenne akadály. Legtöbben azt kifogásolják, hogy még ezután jönnek a huszas éveim, amikor tombolni, bulizni akarok. Én ezen már túl vagyok, 15 éves koromtól minden héten buliba, koncerteken voltam, most kezdek kifáradni belőle, unalmassá, fárasztóvá vált. Ha meg később megjönne esetleg még a kedvem, szerintem semmi probléma nem lenne, ha egy 2-3 éves gyereket havi 1 alkalommal a szüleimre vagy párom szüleire bíznánk, nem itt kezdődik a rossz szülőség. Nektek mi a véleményetek? ( Nem ez a döntő persze, hogy idegenek mit mondanak, még közeli ismerősünk véleményére sem adunk, csak érdeklődöm). Köszönök minden választ!
2012. febr. 11. 16:28
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
70%
hát szerintem megbánnád késöbb ha most gyereket válalnál ilyen idős korban még nem igazán tudja az ember mit is szeretne ezek szerintem csak fellángolások azért ha folyton sírna a baba minden nap minden órájában meg állandóan etetni pelenkázni nem lehet az olyan jó azért ezekbe is gondolj bele ez nagyon nagy felelősség nem 18éves lánynak való
2012. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, bennem is van anyai ösztön, én 19 éves vagyok. én is babáznék, na de nem sajáttal még! szerintem nem kéne butaságot csinálnod! mondhatod azt, hogy te érettebb vagy a korosztályodnál, mondhatsz bármit, de 18 évesen ne vállalj gyereket, mert még nem tudhatod mit hoz a jövő.
2012. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
még nagyon fiatal vagy, sokat változhatsz. Nme biztos, hogy a gyerekként választott férfi mellett megmaradsz felnőtt nőként is. Még nem tudhatod.
2012. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%
nme is agyerek, hanem az apja! Nme biztos, hoyg ő lesz, még ha most úgyérzed is!
2012. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Babázni mindenki szeret, de 30 évesen egy kamasszal nyűglődni??? Sokan férjhez sem mennek addig.
2012. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is voltak ilyen gondolataim ennyi idös koromban és 21 évesen szültem is és még véletlenül sem bántam meg. Nem voltam és vagyok az a bulizós fajta. Amikor akartunk tudtunk szórakozni.
2012. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
szeretnél 36 évesen nagyi lenni?
2012. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Engem anyukám 18 évesen szült és most vagyok 17. Ez mondjuk nem támpont mert akkoriban más világ volt, de ő azt mondja, hogy nem bánta meg, hogy fiatalon megszült, mert igazából nem nézik a nagyanyámnak meg ilyesmi. Gondolkozz el rajta és legfőképp beszéld meg a pároddal. De azért szerintem ha van rá keret először egy esküvőt iktassatok be ha tényleg komoly a kapcsolat.
2012. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a gyerekeket, és babázni is imádok...de nem vágyok még sajátra...szerintem te is csak ezzel kevered kicsit :) mindenképpen várj még minimum 1-2 évet... és beszéljétek át alaposan többször.
2012. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsi. 19/L
2012. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!