Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Fúróferkó kérdése:

Mi a véleményetek olyan anyáról aki a tini lánya fényképét felteszi például ide a kérdező oldalra?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen pár perccel ezelőtt.Egy felnőtteskedő tini lánya képét az anyja rakta fel kérdéssel,szinte mintha árúba bocsátotta volna.Kapott érte hideget,meleget.A moderátor valószínű levette,(és jól tette) témástul,fényképestül.
2012. febr. 12. 10:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
és ez annyira befolyásolja a te életedet, hogy még mindig itt pattogsz rajta?
2012. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális az anya, ha ilyet csinál. Mégis mi volt a kérdésében, hogy még a fotót is feltette.
2012. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Miről szólt a kérdés? Pont levették mikor rákattintottam.
2012. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus pletykakérdés.

Összefoglalom az érkező válaszokat: normális ember elítéli.

Aki nem, azzal gáz van.

2012. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
az naon nemjó.kép fölösleges hozzá.
2012. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

Nem folyásolja be az életem ,de a kérdés nem is ez volt.Válaszolj a kérdésre ,ha tudsz,vagy tegyél fel kérdést a témádban!

2012. febr. 12. 10:20
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Én pont olvastam a kérdésere a válaszokat, mikor a moderátor törölte.

Én nem találom annyira kiakasztónak a kérdést, mint Te. Lényegében maga a kép nem volt durva és a kérdés értelmezéséhez kellett. Szerintem a kérdező megkapta a választ a kérdésére, miszerint ettől függetlenül a pózolós képeket nem kéne megengednie a 13 éves lányának.


Ezáltal a kérdés feltevés akár még hasznos is lehetett.


És Rólad inkább megvan most a véleményem, mint az anyáról. Nem értem minek itt pattogni ezen, meg elítélni. Én ezt a kérdést is töröltetném a moderátorokkal.

2012. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg, elnézve az érdeklődést: mindenki pont lesz@rja. Ha nem te vagy az érintett, akkor javaslom, tedd ezt te is. Vasárnap van, süt a Nap, nem ezen kéne pörögni.
2012. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy hangzott:"Anyukák mit szólnátok hozzá ha a lányotok ilyen képet tenne fel magáról a facebookra?"

Ami kiverte sok értelmes anyánál és nálam is (egy apánál)a biztosítékot,hogy az "anyuka " talán a lánya tudta nélkül felrakott egy képet,ami most vitatható hogy illetlen volt,vagy nem.

Nyílván a hasmutogatós ,rágózó,cigit és telefont markolászó friss anyukáknak ez tetszik.A normálisaknak viszont a véleménye megvan.

2012. febr. 12. 10:27
 10/26 A kérdező kommentje:
Jó hogy kaptam válaszokat.Köszönöm még a negativokat is.
2012. febr. 12. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!