Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig más véleményére hallgat...

Mindig más véleményére hallgat és ad! Hogyan magyarázzam el neki hogy ez a mi kapcsolatunk és nem másé?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig másnak a véleményére ad,a barátnői véleményére és a szülei véleményére,amivel nem is lenne baj de vannak dolgok amiket nekünk kell megoldani és nem másnak az okoskodása számít.Nem tudom vele megértetni hogy vannak dolgok amiket mindenki másképpen lát és kezel és mindenkinek más gondjai vannak,mindig másokkal példálozik.Amúgy jól meg vagyunk de amióta ez van azóta többet veszekszünk,én úgy gondolom hogy a barátnői teli tömhetik a fejét minden hülyeséggel,a szülei nem zavarnk mert rendes emberek és az ő véleményüket még én is meg hallgatom és tényleg nem hülyeségeket szoktam mondani..de a barátnői szerintem tömik a fejét hülyeséégekkel és szerintem ez a vita forrása.
2012. febr. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki befolyàsolhatò, azzal nem sok mindent lehet kezdeni sajnos :(
2012. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így van, ha befolyásolható akkor a is marad, ha még nem fogta fel hogy egy párkapcsolat az PÁR és nem tömeg akkor még nem érett meg rá és jobb ha továbbállsz mert mindig bele fognak szólni a "kívülállók" a ti kettőtök ügyeibe.
2012. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megbeszélni vele?
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ebben voltam. Tíz év után rá jöttem.Amugy ha szeret akkor veled beszéli meg ,ha nem akkor jön mindenki más, csak te nem. Amugy, légkalapáccsal sem tudod meg győzni. Majd a kárán tanul. Magyarán mondva van esze vagy nincs.

Tudatosan cselekszik és teszi ezt.

2012. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt jött le, h nagyon befolyásolható. Lehet idővel rájön, h nem jó, sem neki sem a kapcsoltnak.

Mond neki, h jó, h meghallgatja a véleményüket, de ha nem kért tanácsot tőlük, akkor azt nem kell megszívlelni, mivel tanácsot akkor lehet adni, ha kéri az illető, nem ráerőltetni. És, h a kettő nem ua. vélemény és a tanács!

2012. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!