Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Brutalis amit anyam csinal?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutalis amit anyam csinal?! Olvassatok el

Figyelt kérdés
Ujra egyutt vagyok a parommal, de a gond ott van hogy titokban kell talalkoznunk anyumak miatt. Nem szereti ot. Regen nagyon sokat sirtam utana es szenvedtem es ez benne maradt, de nem csak szenvedes volt az evek alatt hanem sok boldogsag. fiatalok voltunk mikor osszejottunk, sokszor csak en magamat bogettem meg es talaltam ki dolgokat. Most mar felnottunk es csak mi tudjuk h mi volt koztunk es mit rontottunk el. Anyukamnak nincs mitol feltenie, tenyleg! A talalkozasok is ugy vannak a parommal h csak egy ora odakint, tobbig mar nem lehet mert hivogat h hol vagyok + nyomoz utanam es mar nem birom! Ma is kint voltunk a parommal es ahogy haza jottem, anyam elkezdett hivogatni a rokonsagbol mindenkit korbe h veluk e voltam, mondtak h nem!Erre letamadott engem, es ki ment a parom utan is h hagyjon engem bekeen, es ha megegyszer elprobal menni a haz elott akkor feljelenti! ja es anyam terhes es azt vagta a fejemhez hogyha vlmi baja lesz az az en lelkemen fog szaradni! 21/L
2012. febr. 4. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

felnőtt ember vagy.

nehogymár ez probléma legyen.

2012. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég durva.

Nem érdekelne, hogy az anyám, én biztosan beszólnék, az én életem.

2012. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Macs1209 ***** válasza:
80%
Húzz el onnan S.O.S.
2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy ennyire nem szereti párodat?
2012. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Pattanj le otthonról! Huszonegy évesen - ha valóban szereted a párodat - akkor épp itt az ideje!
2012. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ugy mondom h o mindenkit utal, mindenki irant gyulolet van! Csak a TV ben meglat vlkit es lehordja mindennek!Az van amit o mond es o a tokeletes! ennyi
2012. febr. 4. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:
És apukád?
2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A terhes nök érzékenyebbek, ez tény de, egy ilyen pillanatában ha elkapod az anyádat, ülj le vele, mond el, hogy neked fontos, és szereted, minazok elenére, hogy mi volt régen, és ha emlékszik menyit szenvedtél, sirtál régen, akkor pont ugyan azt fogod érezni, ha nem lehettek együtt, és plussz miatta is. állj a sarkadra, szerintem meg értené, egy kicsit mesélj milyen veled a pasi, most milyen aranyos, régebb nem ilyen volt, meg ilyenek, hogy ő is lássa hogy tényleg megváltoztatok, és mostmár tudjátok kezelni a dolgokat. ő nem akar rosszat neked, csak félt. de kedvesen elbeszélgetve, lehet menne megbeszélni anyukáddal is.
2012. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok sehova menni meg egyenlore!Apukam se szereti, es anyam oldalan all, meg a testverem sem all ki mellettem!Pedig senkinek nem artott a baratom!
2012. febr. 4. 22:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele kedvesen beszelni, mert utalatoskodik!Ha ti egyszer beszelnetek vele, amiket ez kitalal, nem birnatok ki vele!Most mindegy h terhes vagy nem, akkor is olyan volt nem terhesen!
2012. febr. 4. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!