Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan pár a környezetetek...

Volt olyan pár a környezetetekben akiknél nehezen ment elfogadni, hogy szakítottak?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy szakított a párom legjobb barátja és a barátnője. Egyszerűen nem tudom elhinni, múlt héten még a jövőt tervezték, nálunk jártak, ma meg nincsenek (mármint együtt). A srác úgy döntött szeretne még más lányokat megismerni, nem akar két gyerek után lelépni, inkább most. Tudom, hogy azért tette, mert fontos neki ez a lány és egyáltalán nem tudok haragudni rá, meg nem is tisztem. Ugyanakkor iszonyúan sajnálom a lányt, egész nap arra gondoltam mennyire szereti ezt a fiút.

Évekről van szó, és két komoly emberről akit nagyon szeretek, éppen ezért rossz...no meg ilyenkor a barátoknak is "nehéz".

Tudom, hogy nem a világ, de nehéz elfogadni...

Voltatok hasonlóan?


2012. febr. 13. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát van egy gyerekkori barátnőm és a barátja. Ők tényleg nagyon fiatal koruk óta egy pár, a lány 13 volt, a srác 15. 10 éve vannak együtt tehát. Ők ugyan nem szakítottak, de én őket tartom egymásnak teremtett embereknek, és ha megtudnám, hogy szakítottak, nagyon megrázna. Szóval ez csak félig olyan, mint amilyen sztorikat vársz, hisz ők még együtt vannak.
2012. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

Hát ők olyan pár voltak az életünkben, akik szinte olyan rég voltak együtt mint mi, sokat kirándultunk együtt, meg ilyenek. Ma mikor mondta a párom azt hittem hülyéskedik, komolyan és még most sem hiszem el.

De ahogy ismerem végleges, nem olyanok akik játszanak ezekkel a dolgokkal...


Köszi

2012. febr. 13. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy vannak olyan emberek, akik nagyon összeillenek és ha évek múlva találkoznak, akkor tökéletes lenne a kapcsolatuk. Úgy érzem ebben az esetben is erről van szó.

Így ebben a formában nem működhetett tovább, mert a fiú még úgy érezte nem élt eleget.


Viszont azt is meg kell jegyeznem, hogy nem mindenki érzi így, akkor sem, ha egy kapcsolata volt egész életében.


Nekem is volt olyan (már házas ismerős), akiről sosem gondoltam volna, hogy elválnak. És megdöbbentett a tény, amiért váltak. Megcsalás volt és sosem gondoltam volna az adott félről.


Akkor már tényleg jobb, hogy a fiú ilyen őszinte tudott lenni.

2012. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, csodáltam az őszinteségéért. Biztosan beszélek majd erről vele, de tudom, hogy nagy dolog volt részéről elengedni a lányt és oda-vissza.



Tudom, hogy nem mindenki érez így, a párom sem, én sem érzem, hogy elvesztettem volna bármit az életemből, csak mert "túl korán" találkoztunk (17 évesen).

2012. febr. 13. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerős és a család sem tudja igazán elfogadni hogy az exemmel szétmentünk,én szakitottam sok év után,pedig már el voltunk könyvelve hogy örökké együtt,stb.

Eltelt majd 1 év azóta,új párom van akivel tényleg boldog vagyok,de még mindig azt hallgatom hogy de az exem hol van,miért nem jvünk ujra össze,stb.

Elég idegesitő.

2012. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

majd úgyis rájön... ha olyan okból kerül sor szakításra, hogy a szerelem megvan, csak a pasi agybajt kap, valami hülyeség befészkeli magét az agyába - akkor megbánja általában 2-3hét vagy hónap múlva max.


aztán majd kiderül, van-e számára visszaút, avagy nincs.

2012. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:23


osztom a véleményét.én is úgy gondolom hogy sok pár van akik egymásnak lettek teremtve és ha később találkoznak akkor lesz jó köztük a kapcsolat,mert különböző dolgok közéjük állnak.vagy van a másik eset ahol az elején vitatkoznak és ha mindent legyőznek és összecsiszolódnak akkor jó pár lehetnének,csak sokan elmenekülnek a dolgok és a problémák elől.nekem van egy jó barátom aki a barátnőjével 14 éves kora óta van együtt és most 30 éves,bár náluk voltak kisebb nagyobb szakítások de amikor szakítottak egyre közelebb kerültek egymáshoz.szép lassan az évek alatt össze csiszolódtak és nagyon jól meg vannak és ők akikre azt mondom hogy őket csak a halál választhatja el.nagyon sok rossz dolgon keresztül mentek a 15 év alatt de ez egyre közelebb hozta őket egymáshoz.van aki képes kivárni a dolgokat valaki nem,szerintem annál szebb nincs is mint amikor két ember átmegy a próbákon és a nehéz helyzeteken és a végén még is együtt maradnak,úgy gondolom az ilyen kapcsolat akár örök is lehet.szerintem a te barátaid is kifognak békülni,mert ha már olyan régóta együtt vannak és sok mindent csináltak együtt,szerintem rájönnek hogy egymás nélkül nem tudnak meg lenni.

2012. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!