Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egész hónapban erre a napra készültem. Verset írtam, rajzoltam, feldíszítettem a szobám alkalomhoz illően. Vártam a párom, hogy megérkezzen. Erre kapok tőle egy üzit, hogy ma sajnos nem tud jönni, mert az apja étterembe viszi őket Valentin napra.

Most miért kellett ezt csinálnia? Vigye el a feleségét aztán annyi, mit kell ehhez még a srácnak is asszisztálni. Belé is szerelmes vagy mi van? Nem tudunk túl gyakran találkozni, és legalább ma találkozhattunk volna, ha az öreg be nem kavar ezzel a hirtelen felindulásával.

A páromnak nem mondtam el, csak itt dühöngöm ki magam.


2012. febr. 14. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy SZERINTEM nem jogos, hogy hogy kiakadsz az "öregre" mert elviszi a családját ezen a napon étterembe. Miért teszel fel kérdést, hogyha nem fogadod el, ha valaki máshogy vélekedik?
2012. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Én is hasonlóan jártam, így abszolút megértelek. Nem tartom nagyra ezt a napot, ezt meg is beszéltük a párommal, de szerettem volna ha együtt töltjük legalább. Ha komolyabb ajándékkal nem is, azért szerettem volna neki kicsit kedveskedni, bevásároltam, hogy megfőzöm a kedvenc kajáját ma vacsira és vettem egy szexibb, fogalmazzunk úgy, hogy nem átlag napra hordandó fehérneműt, hogy majd vacsi után este meglepem.

Én is csak egy telefont kaptam, hogy bocs mégsem. Iszonyatosan elkeseredtem, mert nagyon készültem. Én ezt el is mondtam neki, jól össze is vesztünk, aztán persze ki is békültünk, azt mondta megérti, de nem tud mit csinálni blablabla... Ma mindenkitől azt hallottam, hogy az estét a párjával tölti, még olyan is volt, aki 150 km-re utazott haza egy estére a barátnőjéhez, hogy vele lehessen, borzalmasan éreztem magamat egész nap aztán amikor hazaérte jól ki is bőgtem magam, hogy csak én lehetek ilyen szerencsétlen. Mostmár beletörődtem, túlélem, de azért baromira rosszul esik.

2012. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, ugyanez. Vacsorát főztem, gyertyák, minden. Nem vagyok én idegbeteg, de hadd essen már rosszul. És én se vagyok ennek a híve hogy csak Valentin napkor szeretjük egymást mert ez nem igaz. De nem úgy sült el, ahogy akartam.
2012. febr. 14. 20:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen... én sem maga a Valentin nap miatt akadtam ki, hanem mert nagyon készültem és ennyit kaptam. :( Aztán az, hogy mindenki mellettem repdesett az örömtől az estét várva, csak méginkább fokozta a rossz érzést bennem.
2012. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pontosan. Azt akartam, hogy minden tökéletes legyen, és nem azért, mert azt hiszem, hogy én vagyok a világ közepe, hanem pont hogy miatta, hogy ő örüljön.
2012. febr. 14. 20:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is megértelek, lehet én is hisztis p*csának minősülök, de bizony nekem is rosszul esne, hogy a szerelmemnek főzök, díszítgetek, készülődök, nagyon nagy izgalommal várom, hogy majd lesz egy jó nagy romantika, erre meg ma nem jó neki... Főleg, hogy 3 éve együtt vagytok, szerintem mondd el neki, mert bennem ez olyan tüske lenne, ha nem mondhatnám el neki, hogy mennyire rosszul esett, hogy hiába dolgoztam ki a lelkem miatta, persze azért utána átölelheted szerintem, és elmondhatod neki, hogy bepótoljátok, mondjuk egy sima csütörtöki napon ;)! Tudod, attól hogy Valentin nap van, semmit nem jelent, romantika lehet akármilyen napon, és ezért annyira ne vesz vele össze szerintem. 14L
2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem világos, hogy a párod most tudott erről vagy sem? Úgy értelmezem, hogy nem, de akkor miért nem mondtad el neki, hogy készültél??? Ha tudott volna róla, szerintem több mint valószínű, hogy téged választ.

Ha meg tudott róla, s erre azt mondta, hogy inkább a családjával van, akkor van jogod megsértődni. De amúgy nem.

26 N

2012. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy itt dühöngsz...

Na ez megint rossz dolog, mert pl. pár hónap múlva ezt fogod a fejéhez vágni, hogy bezzeg ekkor meg ekkor(valentin napkor) ez volt..... mikor közben ő nem is tudott róla, hiszen te még csak el sem mondtad neki, hogy tudta kívül megbántott, így lehetőséget sem adsz neki hogy jóvá tegye, DE a tüske mégis ott marad benned!!

2012. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!