Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két és fél éve vagyunk együtt. Tegnap teamspeak-en beszélgetett régi ismerősökkel, és az egyik haver húgának úgy köszönt, hogy: "Csók". Amikor kérdőre vontam, az volt a válasz, hogy: "De ezer éve ismerjük egymást"...persze én kiakadtam, hogy ne köszöngessen így senkinek rajtam kívül, mert nem tudom mit szólna fordított helyzetben...Megint én reagáltam túl? Szerintetek? 23/L
2012. jan. 19. 11:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Túlreagáltad.

Ez csak egy szójárás.

Én is így köszönök.

Szerinted ha csalni akarna így tenné??????

2012. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem nem jogosan! Én is így köszönök akiket régebben ismerek. A barátodnak csak egy régi beidegződése ez, te meg féltékenykedsz vele!
2012. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hm..de eddig nem hallottam senkinek így köszönni :(
2012. jan. 19. 11:22
 4/29 anonim ***** válasza:
Én férfivel kezet fogok, azokat a lányokat meg akiket közelebbről ismerem megpuszilom. Mit kapnék ezért tőled ezért?
2012. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Bocs sok az "ezért"
2012. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
"Mert még túl fiatal vagy!"
2012. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A puszival való köszönéssel semmi bajom :) Nem kell egy csúf, gonosz házisárkánynak elképzelni :) Egyszerűen csak bántotta a fülemet a "Csók". Ismétlem, még sosem köszönt így senkinek, mióta együtt vagyunk, rajtam kívül. Itt jól kiforgatjátok a szavaimat :) :(
2012. jan. 19. 11:28
 8/29 anonim ***** válasza:
És ha a sarki boltban csókolommal köszön az eladónőnek, szakítasz vele?
2012. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre a kapcsolatodat féltékenységgel! Később mi lesz? Ha csak az utcán ránéz valakire akkor is neki ugrol?
2012. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem forgatjuk ki (első vagyok) azért mert nem értünk veled egyet az még nem kiforgatás. Ha meg vagy győződve saját igazadról, akkor miért kérdezel meg másokat is. Ez az emberek véleménye. Túlreagáltad.

Egyébként te sem vagy benne biztos, hogy helyesen cselekedtél, mert akkor nem kérnél megerősítést idegenektől a jogosság igazolására.

2012. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!