Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a rossz...

Mit tehetnék ebben a rossz helyzetben?

Figyelt kérdés
Kollégista lány vagyok, és egy szobában hárman vagyunk. És mindig én csak a 3. vagyok. Úgy érzem kiközösítenek, de ez az ők szemszögéből nem így van. Azt hiszik hogy nem veszem észre a viselkedésüket... mindketten maguknak valóak és nem tudok velük egy jót nevetni. Ezek mellet el is kéregetik a dolgaimat.. pl. tisztálkodási szereket, esetleg ruhát.. Az egyikük tavaly is a szobatársam volt, és minden rendben volt, de ebben az évben jött a másik lány és felborult minden! Beképzeltek, és ha pl. nem festem ki magam akkor lenéznek, ha csinosabban öltözködöm mint ők akkor féltékenyen néznek rám. Másik szobát nem tudok keresni, mert nincs hely, bejárni meg nem tudok. Meg annyira úgy tudnak rám nézni, hogy életkedvem is elmegy, épp ma volt ez, aztán suli egyik szünetében meg bocsánatot kért, én meg hülye módon jó arcot vágtam hozzá. És egyből uralkodik felettem, mint ahogy azt egész évben tették mind a ketten. Nem tudom mit tehetnék.. Segítsetek! köszi! :)
2012. febr. 15. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy öregszel majd megfogod tanulni ezeket a helyzeteket használni és mindig új meg új módszereket fogsz bevinni a kapcsolataidba Ez normális.Lesznek faramuci helyzetek,kevésbé elviselhetőek,de biztos lesznek olyanok is amikor büszkén távozol a csatatérről.Ezeket meg kell tapasztalni,hogy megtanuld kezelni a helyzeteket
2012. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!