Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szabadtéri esküvő esőben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadtéri esküvő esőben vagy rossz időben? Ki volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Unokatesóm esküvőjén szakadt. Két éve áprilisban volt. Mi egy Tisza-parti kisvárosban lakunk, ott lett volna a fotózás. Volt kb negyed óra , mikor az eső elállt, akkor szaladtak el fotózni, de nem volt az igazi, fű vizes, part csupa sár áhh..
2010. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Szabadtéri esküvő egy rongyrázás. Te arra gondolsz, hogy szabadban, múzeumkertben, kastélykertben van az esküvő. Szerintem nem attól leszel boldog, hogy mindenféle flanc lesz az esküvőn. Galambreptetés és társai. Az én tapasztalatom az, hogy a megjátszott esküvők rosszabbul sikerülnek, mint a spontán "bulisok".


Tehát véleményem merő jószándékból az, hogy sima esküvő, felhőtlen bulizás és utána egy hosszú, boldog élet.

2010. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha szabadtérit szeretnél akkor legyen az, ez a Ti esküvőtök lesz és nem másé. Viszont legyen egy "B" terv rossz idő esetére. Olyanra gondolok, hogy gyorsan felállítható sátor, vagy már előre fölállított pavilonok ami alá rakhatod az ételt és ha elromlana az idő, akkor ti is beférjetek bőven.
2010. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak a szertartást szeretnénk szabadtéren. Egyenlőre mégcsak ötleteket gyűjtök :)
2010. jún. 2. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14:05-ös vagyok. Ha csak a ceremónia lesz szabadtéri, az kb fél óra, de így is megvan rá az esély (főleg a mostani időjárás alapján), hogy hirtelen el kezd esni. Én úgy oldanám meg, hogy fehér anyagból, ami nem ereszti át a vizet, csináltatnék olyan dekorációt ami még véd eső ellen is. Arra is lehet szép virágfüzéreket rakni. A többi a fantáziádon múlik, hogy hogyan képzeled el.:-)
2010. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én auguszusban voltam esküvőn, a szertartás viharban volt. A lagzi félig sátorban. A vendégekre csepegett az eső, ahogy egy idő után átázott. Teljesen tönkretette a pár álmait, arról nem is beszélve mennyivel került ez többe, mint a zárttermi. Az időjárás sajnos kiszámíthatatlan. Itt előtte utána sőtt még délelőtt is 30fok volt. A képeken látszik, ahogy a menyasszonyi ruha foltos lett, az alsó 30cm tiszta sár. A vőlegény öltönyén meg terültek az esőcseppek. A torta után senki sem maradt, azt is alig várták meg.
2010. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az agyam elszáll az ilyen előítéletektől! (rongyrázás stb) Nekünk is szabadtéren volt a polgári szertartás, azon egyszerű oknál fogva, hogy a házasságkötő terembe kb 20 ember fér be nálunk, a vendégeink meg 190-en voltak. A fele 100 ill. 200 km-ről jöttek el. Tényleg jófejség hagyni, h kint várakozzanak az utcán, amíg végzünk, mert a legnagyobb jóindulattal sem tudsz még te sem kedves válaszadó, bezsúfolni 190 embert 20 ülő+10 állóhelyes terembe. És nem volt galambröptetés, se semmi. Ugyanaz volt, mint ha bent lett volna, csak így a vendégeink láttak is valamit és nem a levegőtlen kis teremben szorongtak.

Kérdező: voltak fehér sátrak (aminek csak teteje van), arra az esetre, ha elered az eső. Mindenképp érdemes B tervvel is készülni!

2010. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem mernék szabadtéri esküvőt rendezni. Mondjuk nekünk egyértelműen zárt esküvőnk volt, mert télen volt. Ha nyáron lett volna, akkor se mertem volna kint tartani.

Főleg mostanában, akkora viharok jönnek 1 perc alatt, hogy öröm nézni.

2010. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
12:20 vagyok. A véleményemet tartom. szerintem kár egy esküvőt végig parázni az időjárás miatt. nálunk 200-an voltak házasságkötőben, úgy igyekeztünk szervezni, hogy kiszámítható legyen a lagzi. Nincs attól szörnyűbb, mint az egész napot végig izgulni feleslegesen.
2010. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!