Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értetek el 27 éves korotok...

Mit értetek el 27 éves korotokra? Párkapcsolat, karrier, gyerekek, stb. Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
25%
Én nem válaszolok mert csak 25 vagyok,csak érdekel hogy mit értek el a többiek....
2012. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

De azért csak válaszolj :)

Azért így tettem fel a kérdést, mert én 27 vagyok, ettől függetlenül érdekel mindenkinek a válasza.

Így is feltehettem volna, igazad van: Mennyi idős vagy és mit értél el eddig az életedben?

Máris tágabb csoporthoz szólna a kérdés. Köszi az észrevételt :)

2012. febr. 15. 20:21
 13/38 anonim ***** válasza:
72%

Férjem van, karrierem is(igaz, most GYED-en vagyok), 1 kislányunk van, hiteles autó, hiteles teljesen felújított lakás, nyaraló a Balcsin, kutya. Mindent önerőből értünk el!

Nagyon elégedett vagyok és boldog!

27L

2012. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából elégedett vagyok. 29N


27 éves koromra elértem 1 válást, 1 gyermeket, 1 hiteles lakást, amit a közeljövőben vesz el a bank és több millió adósságot.

2012. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, lány, szülökkel élek,van melom, szeretem,de nem az életcélom,vagy legalábbis nem igy, nincs pasim, gyereket nem akarok, de jelenleg pasit se.sodrodom az árral de ettöl függetlenül pozitiv vagyok mert legalább a munkámat szeretem és egyedül is imádok lenni és tudok örülni az apro dolgoknak.de fogalmam nincs hogy mihez kezdjek az életben.
2012. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%

4 hós a lányunk, hiteles lakás, hitelmentes kocsi, mindkettőnk családjával jó a kapcsolat, a barátaink sem maradoztak el a baba miatt.

Nekem nincs diplomám, de jól kerestem (170 netto), páromnak van diplomája, jól keres (400 netto).

Én 25 éves nő vagyok, ő 27 éves férfi


Boldogok és elégedettek vagyunk :-)

2012. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok.

5 évet kíndtam egy egyetemen, aztán persze nem tudtam elhelyezkedni a szakmában gyakorlat, ismerettség és/vagy pénz nélkül lehetetlen(legalábbis itt). Elkezdtem mást dolgozni, ami igazából rosszabb színvonal, de az az igazság, hogy nagyon szeretem. Viszonylag jó a fizetés(persze, lehetne több is, de elég) és munkát nagyon szeretem. Nem tudom, hogy ez most kudarc vagy nem.


Párkapcsolatilag minden a legnagyobb rendben, együtt élünk, augusztusban lesz az esküvőnk, saját lakás, autó, imádjuk egymást, soha nem veszekszünk.


GYerek még nincs, csak egy kiskutya:) Majd pár év múlva, igazából még nem érzem teljesen felkészülve magam rá, hogy a nap 24 órájában hozzá legyek kötve egy gyerekhez, szeretünk jönni-menni, mozizni, plázázni, vacsorázni, hétvégénk hangulatos bárokban iszogatni, ezeket egy gyerek mellett nem nagyon lehetne. Meg amúgyis gyerekekkel dolgozom, úgyhogy kiélem ott az anyai ösztöneimet egyelőre.


Összességében elégedett vagyok, bár kéne egy új tapéta a hálóba, csak tavaszodjon már ki egyszer:)

2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párkapcsolatom, sem gyerekem. Karrier szintén nincs,mert még nem is dolgoztam. Egyetemre járok amit örülök ha 30 évesen elvégzek. Itthon lakok, nincs lakásom, nincs kocsim. Most igy elgondolva igazából sehol se vagyok most.


25/L

2012. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rt se. 2 éve éltem külön a szüleimtől, egyedül, de nem saját lakásban. Volt egy állásom 1 éve, amit utáltam és rosszul fizetett. Volt egy 7 éves párkapcsolatom, ami nem haladt sehová, és abban az évben véget is vetettem neki. Gyerek hála Istennek, hogy ilyen helyzetben nem volt.

..........De most, hogy így leírtam, voltak azért pozitívumok, pl. akkor ismertem meg a barátomat is, pár hónap szingliség után. Elkezdtem tanulni egy nyelvet, amire régóta vágytam. Összességében mégsem voltam és most sem vagyok elégedett. Igazán felmutathatnék többet is :(

2012. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
27?? 40 éves koromra sem értem el semmit.
2012. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!